Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Genital Estetik, Vajinismus, Tüp Bebek (IVF)

Randevu Al 0 (850) 811 90 61

Adres

Teşvikiye Mah Vali Konağı Cad. Demirhan Apt. No:36 Kat: 6 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Op. Dr. Tamer Gültekin Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Tamer Gültekin Kimdir?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2009 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi,  Kırklareli Devlet Hastanesi Kadın Doğum Kliniği, Özel Kolan Hastanesi Kadın Doğum Kliniği, Özel Avicenna Hastanesi Kadın Doğum Kliniği gibi bir çok kurumda görev almış olan Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin, mesleki gelişim adına Üreme Sağlığı Hizmet İçi Eğitim Programı, Kan ve Kan Ürünleri Transfüzyon Uygulama Sempozyumu, Tjod Ürojinekoloji Kursu, Maternal Fetal Tıp Derneği Erken Doğum Eylemi Sempozyumu, Neonatal Resüsitasyon Programı, Reprodüktif Tıp ve Psikiyatri Sempozyumu, Ulusal Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Kongresi, Temel Ultrasonografi Kursu Katılım Sertifikası, Obstetrik ve Jinekoloji Ultrasonografi Kongresi, Menopozda Güncel Tedavi Yaklaşımları Kursu, Üremeye Yardımcı Teknikler Kursu, İleri Düzey Obstetrik ve Jinekolojik Ultrason Kursu, Türk Alman Jinekoloji Derneği Ovülasyon İndüksiyonu ve IUI Kursu, Cerrahpaşa Tüp Bebek Günleri Ovülasyon İndüksiyonu ve İnseminasyon Kursu, Menopoz ve Osteoporoz Kursu, Iadn Donald İleri Seviye Ultrason Kursu, VII Türk Alman Jinekoloji Derneği Kongresi, İstanbul Tıp Fakültesi İnfertilite ve Perinatoloji Günleri, Jinekoloji Ve Obstetride Güncel Tanı Yöntemleri Sempozyumu, Fetal Tıp Derneği İlk Trimester Tarama ve Teşhis Sertifikası, İstanbul Üniversitesi Ürojinekolojide Rekkonstrüktif Cerrahi Yaklaşımları Kursu, Tekrar Gebelik Kayıplarında Güncel Yaklaşımlar Paneli, Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği Bölgesel Kadın Kanserleri Farkındalık Toplantısı, Citeb Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası, Ulusal Ürojinekoloji Kongresi, Kozmetik Jinekoloji Kursu, Ürojinekoloji Operasyon Kursu, Yüz ve Vücut Mühdendisliği Çalıştayı, Medipol Üniversitesi Mezoterapi Eğitimi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ozon Terapisi Eğitimi, Smerikan Hastanesi Yardımcı Üreme Teknikleri Eğitimi gibi bir çok eğitim, kurs ve sertifika programını başarıyla tamamlamıştır.

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul Şişli'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03 2009

Tecrübe: 11 yıl 2 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Kolan Hastanesi
  08 2012 - 03 2014
 • İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)
  03 2009 - 03 2012
 • MUAYEHANE
  01 2015 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Genital Estetik
 • Vajinismus
 • Tüp Bebek (IVF)
 • Gebelik Dönemi Genel
 • Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)

Tedaviler

 • Hormonal terapi
 • Rahim ağzı kanseri tarama
 • Kısırlık tedavisi
 • Genel jinekolojik operasyonlar
 • Histeroskopik Ameliyatlar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 90 61

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin ile nasıl iletişime geçerim?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 90 61

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin için nasıl randevu alabilirim?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin Op. Dr. Tamer Gültekin Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Hormonal terapi, Rahim ağzı kanseri tarama, Kısırlık tedavisi, Genel jinekolojik operasyonlar, Histeroskopik Ameliyatlar, Jinekolojik cerrahi, Jinekolojik operasyonlar, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Genital renk açıcı tedaviler, Vajina estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Genital Estetik, Vajinismus, Tüp Bebek (IVF), Gebelik Dönemi Genel, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin için muayene ücreti nedir?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Yard. Doç. Dr. Tamer Gültekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.