Uzman Aile Danışmanı Elif ÖZ, Ankara, Aile Danışmanı

Uzman Aile Danışmanı Elif ÖZ

Aile Danışmanı - Ankara

Panik Atak, Psikolojik bedensel ağrılar, Öfke Kontrol Bozukluğu

Randevu Al 0 (850) 811 54 81Soru Sor

Adres

Mustafa Kemal Mahallesi 2127. Cad No: 6 D: 11 (Ata Apt.)  Çankaya, Ankara
ELİZ AKADEMİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Elif ÖZ Kimdir?

Merhaba ben Elif ÖZ, 1982 doğumluyum. Üniversite eğitim hayatıma Atılım üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümü ile başladım. Mühendis olarak mezun olduktan sonra mekanik kodların hayatımdaki boşlukları doldurmada yetersiz kaldığını fark edip insan ve insani ilişkilerle iç içe olmamın daha iyi olacağı kanısına vardım. Bu doğrultuda Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji bölümünden mezun oldum ve akabinde Aile Danışmanı unvanımı aldım. Mesleğimi icra ederken bir yandan da kendimi bulma yolculuğuna devam etmekteydim. Bu yolculukta farkındalığımı daha fazla arttırmak için ve danışanlarıma daha fazla yardım edebilmek için farklı eğitimlere ve alanlara yöneldim. Bu bağlamda Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu, NLP ve Kuantum Düşünce Tekniği uygulayıcı ve eğitimci sertifikalarımı alıp mesleğimde de ilerledim. Alman Bert Hellinger Akademisi eğitimcilerinden psikoterapi, hipnoterapi, aile dizilimi, atalar, genetik duygular, duygu özgürleştirme, kuantum empati, hipnotik dil ve beden dili gibi birçok eğitimlerimi alıp Psikolojik danışmanlık alanında danışanlarıma daha fazla faydalı olmaya başladım. Bu öğrendiğim yöntemlerle, teorik birikimimle ve hayat tecrübemle yüzlerce danışanımın dertlerine bir nebzede olsa faydalı olmaya çalıştım, hala da çalışıyorum. Hedefim yolda olmak…

Şuan kuruculuğunu yapmış olduğum Eliz Akademi Danışmanlık Merkezi'nde bireysel seans, terapi, meditasyon, ergen, yetişkin ve ailelere çözüm odaklı terapi, çocuklara oyun terapisi ve bilişsel davranışçı terapi uygulamaktayım.

Diploma aldığı kurum

  • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

  • İNGİLİZCE

İlgilendiği Hastalıklar

Panik Atak

Psikolojik bedensel ağrılar

Öfke Kontrol Bozukluğu

Takıntı

Stres

Tedaviler

Psikoterapi

Aile Terapisi

Çift terapisi

Bireysel terapi

Bağımlılık Terapisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 54 81

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..lcük

Çok ilgili ve çok yardımcı oluyor çok teşekkür ederim elif hanım sayenizde kendime olan değerimi ve yolumu çizmem kolay oldu. 02-07-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzman Aile Danışmanı Elif ÖZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

GÖKHAN ÖZDEMİR UZM.SOSYOLOG/ASİSTAN 1 yıllık mesleki tecrübe

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.