Uzm. Psk. Tilbe Denizhan

Psikoloji - Antalya

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Randevu Al 0 (850) 474 05 08 Soru Sor

Psikologun Adresi

Şirinyalı Mah. Savaş Cad. Zima Apt. K: 2 D: 4 No: 42  Muratpaşa, Antalya
Nirvana Psikiyatri Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale

Tilbe Denizhan Hakkında

Tilbe Denizhan Kimdir?

Psk. Tilbe Denizhan, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamasının ardından lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladı. Arından yüksek lisans eğitimini İngiltere’de Anglia Ruskin Üniversitesi Klinik Çocuk Psikolojisi Yüksek Lisans programında tamamlayan Psk. Denizhan, Klinik Psikolog unvanını aldı. 

Yüksek lisans eğitimini “Ergenlikte romantik ilişki durumu ve memnuniyetinin kişilerin yeme alışkanlıkları ve depresyon üzerine etkisi” üzerine oluşturduğu tez çalışması ile Dr. Sarah Kuppen danışmanlığında tamamlayan Dr. Denizhan, eğitim hayatı süresince psikolojinin pek çok dalında (klinik psikoloji, eğitimde psikoloji, psikolojik danışmanlık) çalışmalar ve stajlar gerçekleştirdi. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve Balıklı Rum Hastanesinde staj dönemini tamamladı.Mesleki çalışmalarına Nirvana Psikiyatri Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Ruh Sağlığı
  • Evlilik(Çift) Terapisi
  • Bireysel Terapi
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Genel Psikoloji
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 05 08

Tilbe Denizhan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tilbe Hanım'ı yine onun yardımıyla sigarayı bırakan arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım ve kendisinden 9 Mart 2020 tarihinde sigarayı bırakmak için biorezonans uygulaması aldım. Uygulama öncesinde ve uygulama esnasında verdiği açıklayıcı, detaylı bilgiler ile kafanızda hiçbir soru işareti kalmıyor. (Bağımlı demek istemesek de kendimize, sigara bağımlılarının ikna olmaya çok ihtiyacı oluyor) Kendisi çok ilgili ve güleryüzlü. Süreçle ilgili yaşayacağınız her şeyi tek tek anlatıyor ve seans sonrasında da sizi yalnız bırakmıyor, takip ediyor. Sayesinde kesinlikle yapamam dediğim şeyi yaptım ve 2 haftadır sigara içmiyorum. Canımın istemesini geçtim aklıma bile gelmiyor artık. Vesile ile buradan Tilbe Hanım'a tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. 23-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tilbe hanımla gerçekleştirmiş olduğumuz seanslar son derece yararlı ve başarılı geçti. Kendisi mesleğinde oldukça donanımlı, bilgili ve özenli bir terapisttir. Tüm bu özellik ve vasıfları meslekteki başarısının sonucudur. İlk günden bu güne çok yol aldım. Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Hayatında yardım almak isteyen veya buna ihtiyaç duyan herkese Tilbe hanımı tavsiye ediyorum. 23-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Emine Güneş Asistan 1 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 05 08

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Tilbe Denizhan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan Nirvana Psikiyatri Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Genel Psikoloji hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Tilbe Denizhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Tilbe Denizhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.