Uzm. Psk. Semra Pehlivan

Psikoloji - Edirne

Çocuk - Ergen Psikolojisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Abdurrahman Mah. Nazır çeşme sok. Uğur Taşdemir Sitesi N:4 A.blok **** daire 32  Merkez, Edirne
Sen Psikolojik Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Semra Pehlivan Hakkında

Semra Pehlivan Kimdir?

Semra PEHLİVAN 1970 yılında Filibe’de doğdu. Sofya Üniversitesi: “St.Kliment Ohridski” “Psikoloji Lisans“ bölümünden mezun oldu. Psikoloji alanındaki akademik hayatına Sofya’da başladı. 2008–2011 yılları arasında Bulgaristan Bilimler Akademisi nezdindeki Psikoloji Enstitüsü Sosyal Psikoloji Bölümü’nde, Psikolog olarak görev yaptı. Bu süre zarfında, birçok yerli ve yabancı projede görev alarak bilimsel çalışmalara katıldı.

2012–2014 yılları arasında Türkiye dışında yaşadığı süre boyunca, psikoloji alanındaki serbest çalışmalarını ülkesi dışında da sürdürdü. Bu dönem boyunca, anayurdunun dışında yaşayan Türk çocuk, ergen ve ailelerle psikolojik danışmanlık ve rehberlik faaliyetlerine devam etti.

Yurda dönüşünün ardından, psikoloji alanındaki serbest çalışmalarının yanı sıra, Edirne Adliyesi bünyesindeki Çocuk Mahkemesi’nde Psikolog-Bilirkişi olarak görev yapmaya başladı. Pehlivan, halihazırda Edirne Adliyesi bünyesinde görev almaya devam ederek, suça sürüklenen çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Öte yandan, eş zamanlı olarak Edirne Sosyal Dayanışma Merkezi’nde gönüllü olarak psikolojik danışma ve rehberlik çalışmalarını uygulamaya devam etmektedir. Bu vesileyle, topluma daha faydalı olabilme amacıyla farklı alanlarda ve yaş gruplarında edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini, çeşitli sivil toplum kuruluşları nezdinde gönüllü çalışmalarda bulunarak uygulamaktadır.

2015 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi ile İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin ortak protokolü ile yürütülen “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Programı”na kabul edildi. 2016 yılında, “Ergenlerde Sosyoekonomik Düzey ve Anti-sosyal Davranış İlişkisi” konulu çalışmayla, yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Hipnoz, Hipnoterapi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Psikodrama Terapisi ve çeşitli testlerin uygulaması gibi konularda eğitimler almış olmasının yanı sıra, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere çeşitli seminer ve eğitimlere de katılmıştır.

Pehlivan, Türk Psikologlar Derneği, Bulgaristan Psikologlar Odası, Bulgaristan Hipnoz ve Hipnoterapistler Derneği, Edirne Çocuk Hakları Derneği’nin aktif bir üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • Diğer
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi

Semra Pehlivan Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Semra hanımdan önce de bircok psikoloğa gitmiştim fakat verim alamamıştım. 2 sene boyunca kendisine gittim ve çok memnun kaldım.Hayata bakış açım olumlu yönde değişti.Kendisi güleryüzlü ve gayet kibar biri.Herkeee tavsiye ediyorum. 01-09-2021

�йкова..�истина
Zamanlama
İlgi
Ortam

olağanüstü ve kendini işine adamış bir profesyonel, iyi ve içten bir insan 08-06-2021

�оименка..�кова
Zamanlama
İlgi
Ortam

5 5 5 5 55 5 5 5 55 5 5 5 5 Merhaba dost Türkiye'den dostlar, Sofya Üniversitesi'nden psikoloji derecesi ile mezun olan bu harika genç ve özverili bayanı bir PSİKOLOG olarak tanıyorum, gerçek bir arkadaş, arkadaş ve bu küresel, hasta ve çok zor anda milyonlarca insan için her zaman ulaşılabilir bir yol izliyor. Aynı zamanda Bulgaristan'dan bir psikologum ve Dr. Semra'nın harika görüşü, STRES ve PANİK'te olan herkese yardım etmek için sorumlu ve istekli bir kişiden tavsiye ve rehberliğe ihtiyaç duyan hastalara karşı mükemmel tutumu nedeniyle hayran kaldım. Size anlatmaya hazır bir KALBİ olan bir kişinin harika becerilerine güvenin - HUZUR DOLUYLA, kendinize inandığınız sürece, yeniden bu olumlu ve iyi ADAM olmak istediğinize ikna olmak için her şeyin bir çözümü vardır. her soruna saygı duymak, kolaylıkla ve SEVGİ ile çözmek ... Arkadaşlar, kader beni Dr. Semra ile karşı karşıya getirdi ve ben bir profesyonel olarak onun yaklaşımına, herkese ve herkese sıcak kalbine hayran kaldık. Cesaret etmesini, yardım etmesini, her insan sorunu için savaşmasını diliyorum, çözülemeyen sorunlar yok, arzu eksikliği var. Bugün her birimizin, size her zaman: "Sana yardım ediyorum, sana yardım etmek istiyorum, hak ediyorsun" diyen değerli bir PSİKOLOĞA ihtiyacı var. Edirneli arkadaşlar, Dr. Semra Pehlivan'ın şahsında harika hazırlanmış bir PSİKOLOJİSTİNİZ var. Aynanızda harika ve yeni bir insan göreceksiniz.Size SAĞLIK, MUTLULUK, BAŞARI ve BULGARİSTAN'lı komşunuz ve arkadaşınız Düzenle 27.11.2020 27-11-2020

�оименка..�кова
Zamanlama
İlgi
Ortam

Здравейте приятели от приятелска Турция,познавам тази прекрасна млада и всеотдайна дама като ПСИХОЛОГ,завършвайки в Софийският Университет специалност психология тя поема пътя на истински другар,приятел и винаги на разположение на нуждаещите се милиони хора в този глобален,болен и много тежък момент за целия свят.Аз също съм психолог от Бългаярия и съм се възхищавала на Д-р Семра на прекрасната и визия,отлично отношение към пациентите нуждаещи се от съвет и напътствие на отговорен и имащ желание да е в помощ на всеки изпаднал в СТРЕС и ПАНИКА.Моля Ви доверете се на прекрасните умения на човек със СЪРЦЕ готово да Ви каже -СПОКОЙНО всичко има решение стига да повярваш в себе си ,да си убеден,че искаш да си отново този позитивен и добър ЧОВЕК.Семра Пехливан има тази дарба да дарява СПОКОЙСТВИЕ,да уважава всеки проблем и да го решава с лекота и ОБИЧ.ПРиятели съдбата ме сблъска с д-рСемра и аз като професионалист останах изумена от нейния подход,нейното топло сърце към всеки и с всякъкви проблеми.Аз искам да и пожелая да дерзае ,да помага ,да се бори за всеки човешщи проблем,няма не решими проблеми има липса на желание.А това ЛИПСА и СТРАХ не са приятел на никого,те просто продължават задълбочаването на проблема и всяват ПАНИКА.Днес на всеки от нас е нужно един достоен ПСИХОЛОГ ,който винаги ти казва :"подавам ти ръка ,искам да ти помогна,ти го заслужаваш" Приятелли от ОДРИН имате прекрасно подготвен ПСИХОЛОГ в лицето на Д-р Семра Пехливан доверете и се и ще видите един прекрасен и нов човек във вашето огледало.Желая Ви ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ ,УСПЕХ и много ОБИЧ.Ваш приятел и съсед от БЪЛГАРИЯ 27-11-2020

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Semra Pehlivan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Semra Pehlivan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İki oğlumla ilgili sorunlar

  Merhaba benim iki oğlum var 4 ve 7 yaşlarında küçük oğlum da öfke nöbetleri tutturma hırçınlığı ve şişdet göstermesi var diğer oğlumda da dikkat eksikliği derslerine odaklanamama sosyal ortamda içe kapanık kendini ifade edememe gibi sorunlar var kardeşler arasında kavga ve paylaşamama vs gibi duruml... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Semra Pehlivan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lustral yan etkileri kalıcı

  Merhaba hocam yaklaşık 3 ay oncé anı bir baş dönmesi boğulma hissi kalp krizi geçiriyorum gibi oldu daha sonrasında benim hikayem başladı ilk olarak nöroloji uzmanına gittim sorunlarımı anlattım beyin ve boyun mr çekildi sonuç boyunda 2 adet ufak çaplı fıtık ve beyin temiz çıktı bunlar baş dönmesi d... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Semra Pehlivan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Semra Pehlivan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. S Pehlivan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Semra Pehlivan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. S Pehlivan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Semra Pehlivan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Semra Pehlivan Sen Psikolojik Danışmanlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Semra Pehlivan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Semra Pehlivan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Semra Pehlivan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Semra Pehlivan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Semra Pehlivan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. S Pehlivan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Semra Pehlivan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. S Pehlivan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.