Uzm. Psk. Özge Koçak

Psikoloji - Muğla
5.0

Travmatik Yaşam Olayları, Aile Terapisi, Acılı-ağrılı birleşme

5.0

“Özge hanıma çocuğumuzun yaşadığı korkular nedeniyle başvurduk. Daha önce bir kaç psikoloğa gitmiştik...” Devamı

Uzm. Psk. Özge Koçak

Uzm. Psk. Özge Koçak, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlayarak psikolog unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Bölümünü tamamlayarak Uzman Psikolog unvanı almıştır.

Kişilik ve Zeka Testlerinin uygulayıcı eğitimlerini, EMDR ve Bilişsel Davranışı Terapisi uygulayıcı eğitimlerini almıştır.Çalışma alanları arasında; evlilik ve boşanma süreci danışmanlığı, aile danışmanlığı (çocuk ve ebeveyn), anksiyete (kaygı) bozuklukları, OKB (Takıntı), Panik Bozukluk, Travma sonrası stres bozukluğu, Depresyon, Yeme bozuklukları yer almaktadır. Aile Eğitim Programı Eğitmenliği ve Unicef Erken Yaşta Evlilikle Mücadele Eğitmenliği lisansları ile çeşitli kuruluşlarda seminerler vermektedir.

Uzm. Psk. Özge Koçak, mesleki çalışmalarına Fethiye Muğla'da bulunan Uzman Psikolog Özge Koçak Psikoloji Merkezi'nde devam ettirerek danışanlarına hizmet vermektedir.

Fethiye Elpis Psikoloji
Tuzla Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı (22 metrelik yol) Bursa apartmanı No:37 (Hüner fırın karşısı) Kat:3 48300 Fethiye/Muğla Fethiye/Muğla

Hakkında

Uzm. Psk. Özge Koçak, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamlayarak psikolog unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Bölümünü tamamlayarak Uzman Psikolog unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2014
Deneyim: 9 Yıl

İlgi Alanları

Travmatik Yaşam Olayları Aile Terapisi Acılı-ağrılı birleşme Agorafobi Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Devamı

Deneyimler

Fethiye Elpis Psikoloji (2019 - Devam ediyor)
Denizli Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü (2018 - 2019)
Torbalı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü (2016 - 2018)
Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (2015 - 2016)
Neşe Erberk Kreşi (2014 - 2014)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Özge hanıma çocuğumuzun yaşadığı korkular nedeniyle başvurduk. Daha önce bir kaç psikoloğa gitmiştik ancak verim alamamıştık. Özge hanım kızımın yaşadığı korkuların hatırlamadığı yaşlara ve anne karnındaki zamanlara ait olduğunu ifade etti ve buna uygun bir terapi uyguladı. Gerçekten de o korkular kayboldu ve kızımın kendine güveni yerine geldi. Okula uyumu arttı. kendisine ve yönlendirmelerine çok teşekkür ederiz.

LZ
L.. Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Evliliğimizde yaşadığımız cinsel sorunlar nedeni ile Özge Hanıma başvurduk. İlk seansta şikayetimiz nedeniyle biraz utangaçtık psikolog hanımın samimi ve doğal yaklaşımı sayesinde kısa sürede bu durumu da aştık. sorunumuza dair yeni şeyler öğrendik verdiği ev çalışmaları sayesinde sorunumuzu çözdük. kendisinden Allah razı olsun. evlilkte bu durumları yaşamak çok zor ama asla ertelemeyin.

sy
Sel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İnsan ilişkilerinde çok başarılı bir psikolog kesinlikle. Yeme bozukluğu şikayeti ile başvurdum kendisine. Yaşadığım bir olay sonrası gelişme göstermişti. Sorunun kökenlerine inerek var olan şikayetimi ortadan kaldırdı.. Sizi dinlemesi, duygularınızı anlaması bile çok iyi geliyor. Terapi odası çok iyi hissettiriyor. Başvuru şikayetim ortadan kalktı ancak bundan sonra yaşadığım zorluklarda da kapısını çalacağım.

rb
Rüm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

özge hanıma travma sonucu kabuslar yüzünden başvurmuştum .gerçekten işinin ehli bir psikolog.kabuslarımı en aza indirmeyi başardı.her gece gördüğüm kabuslar şu an neredeyse ayda 2-3 e kadar indi.katkıları ve desteği için çok teşekkür ederim.

ay
A.. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

7 yaşındaki çocuğumuz tuvalet alışkanlığı olmasına rağmen altını ıslatmaya başladı. Bir süre çeşitli yöntemler denedik ama işe yaramadı.Eski eşimle de boşanma sürecinden geçiyorduk. Okuldaki rehber öğretmenin yönlendirmesi ile Özge Hanıma gittik. Çocuğumuzla ve bizimle çalışarak alt ıslatma ve olası problemlere karşı bize yönlendirme yaptı. Çocuğumuzun altını ıslatma sorunu ortadan kalktı hatta biz nasıl anlatırız dediğimiz boşanma durumunu bile umduğumuzdan iyi karşıladı. Özge Hanıma katkıları ve desteği için teşekkür ederiz.

ak
Ayş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Özge Hanıma 11 yaşındaki kızımız için gittik. Kızımızın dikkat problemleri ve öfke sorunları vardı. İçine çok kapanıktı ve bize hiç bir şey anlatmıyordu. Son zamanlarda haberlerde izlediğimiz şeylerden dolayı da tedirginlik yaşamaya başlamıştık. Bu nedenle randevu aldık. Seanslara önce kızımızı sonra bizi aldı. Kızımızla konuştuklarından bize bahsetmedi ama neden olduğunu sonra anladık. Bunu yapma amacı kızımızla bir bağ kurabilmek içinmiş. Gerçektende işe yaradı. Kızımız ilk başta zorla gittiği seanslara şuan koşa koşa gidiyor. Problemlerimiz ortadan kalktı. Özge Hanım çocukların dilinden anlıyor diyebilirim.

PC
P.. C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir tanidik sayesinde Panik atak bozukluk için gittim kendisine. Danışani olarak cok memnun kaldım. Danisanlariyla ozenle ilgileniyor. Su an seanslarimiz bitti. Ne zaman ihtiyaç duyarsam kendisine gideceğim.

Fa
F..*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Özge hanıma farklı bir sorunla gittim. Sorunumun kaynağının başka etmenler olduğunu bana göstermesi benim için değişim noktası oldu. Uyguladığı EMDR yöntemi ile hayata yine yeniden mutlu bakabiliyorum. Sorunlarınızı ertelemeyin. Teşekkürler.

MS
MAV*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun süredir panik atak ve depresyon hastasıyım. İlaç kullanmak istemiyordum. Bu nedenle terapi arayışı içine girdim ve instagram üzerinden Özge Hanımı buldum. Emdr Terapisi uygulayabilmesi benim için tercih nedenlerinden biriydi. İlk seans sonrası terapilere devam etme kararı aldım. Seans içerisinde verdiği bilgiler, neyimin olduğuna dair açıklayıcı ifadeleri benim için çok önemli. Şuan terapilerimiz kendisi ile devam ediyor. Kendimi daha iyi hiisediyorum ve daha iyi de hissedeceğimi biliyorum. Emdr terapisine gitmek zor bir şey ama sorunlarınıza kalıcı çözüm istiyorsanız da yapmanız gereken bir şey. Özge Hanımı da bu konuda son derece faydalı ve işinin ehli görmekteyim. Yaptıkları ve yapacakları için kendisine teşekkür ederim.

EG
E..*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun süredir evliliğimde vajinismus problemi yaşamaktaydım. Daha önce kadın doğum doktoruna gitmeme ve eczaneden çeşitli önerilen şeyleri almama rağmen bir sonuç elde edememiştim. Özge Hanıma gittiğimde de çok umutsuzdum. Ancak gerek ılımlı yaklaşımı, gerekse sizi eleştirmeden dinleyen tarafıyla çok memnun kaldım. Verilen egzersizleri yapamadığım noktalarda bana ve eşime psikolojik desteği çok güzeldi. Sonuç olarak artık vajinismus sorunum yok. Emeklerine çok teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Özge Koçak ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Özge Koçak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Özge Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Özge Koçak Fethiye Elpis Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Özge Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Özge Koçak Psikoloji uzmanıdır. Travmatik Yaşam Olayları, Aile Terapisi, Acılı-ağrılı birleşme alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube