Uzm. Psk. Funda Egeli Bora

Psikoloji - İstanbul

Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), İletişim Problemleri, İlişki Problemleri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

19 Mayıs Mah. Aytekin Kotil Caddesi Özpolat Sit. Kamelya Blk. No:14 D:4 (Cevahir AVM Sinema Çıkışı Yanı)  Şişli, İstanbul
PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Funda Egeli Bora Hakkında

Funda Egeli Bora Kimdir?

Uzm. Psk.Funda EGELİ BORA, lisans eğitimini burslu olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde dereceyle ve "üstün onur belgesi" ile tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır Yine aynı üniversitede burslu olarak lisansüstü eğitimine başlamış ve uzman unvanını almaya hak kazanmıştır.

Üniversite hayatı boyunca 2 yıl süreyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde gönüllü stajyerlik yapmış olan Uzm. Psk. Funda EGELİ BORA, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, NP Nöropsikiyatri Hastanesi gibi Türkiye'nin saygın kurumlarında stajlar yapmış ve henüz öğrenciyken mesleki deneyim edinmeye başlamıştır. 2010 yılından itibaren ise özel bir anaokulunda profesyonel çalışma hayatına başlamış olup bu kurumda çocukların psikolojik açıdan sağlıklı gelişimleri için gerekli önlemleri almak, ruh sağlığı ve çocuk ruh sağlığı konularında  kurumda bulunan tüm personeli bilgilendirme, okul idaresi, aile eğitimi çalışmalarının planlanması ve uygulamasına aktif olarak katılmak, çocuk ve aile danışmanlığı alanlarında hizmet vermiştir. Aynı zaman zarfında çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde bireysel danışmanlık, çocuk danışmanlığı, evlilik ve çift terapisi yapmış; çocuklarda duyguya bağlı davranış problemleri (kardeş kıskançlığı, alt ıslatma, tırnak yeme vb), boşanma döneminde çocuk, kaygı ve korkular, öfke kontrol problemi, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu gibi pek çok konuda danışmanlık hizmeti vermiştir.

Üniversite eğitiminin yanısıra birçok sertifikasyon ve eğitim programına katılmış olan Uzm. Psk. Funda EGELİ BORA, Aile ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Psikoterapi Yöntem ve Teknikleri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Dışavurumcu Sanat Terapisi (Resim Terapisi, Müzik Terapisi, Dans Terapisi), RORSCHACH Testi, Tematik Algı Testi(TAT), Childrens Apperception Test (CAT), Luisa Duss Psikanalitik Öykü Tamamlama Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri(AGTE), Denver Gelişim Testi, Gesell Gelişim Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Catell Zeka Testi, Bender Gestalt Algı Testi, Benton Görsel Algı Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Good Enough Testi, İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı, Okul Öncesi Yöneticilik Eğitimlerini de tamamlamıştır.

Başarılı çalışmalarına Şişli'de hizmet veren PsikoTerap - İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nde devam eden Uzm. Psk. Funda EGELİ BORA, evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • Diğer
İlgilendiği Hastalıklar
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • İletişim Problemleri
 • İlişki Problemleri
 • Kaygı
 • Motivasyon Eksikliği

Funda Egeli Bora Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Funda hoca gerçekten işinde çok başarılı ve donanımlı bir uzman. Biz kendisinden çift terapisi aldık ve sayesinde çok daha mutlu bir evliliğimiz var. İlgili, nazik, anlayışlı tutumu ile bizim hayatımızdaki çok ciddi problemleri çözmemizi sağladı. 13-01-2021

a..çın

Funda hanım son derece işini dikkate alan, titizlikle çalışan, her danışanını fazlasıyla önemseyen iyi bir uzman. Görüşmeye geldiğiniz ilk dakikalardan itibaren kişiyi rahatlatan bir yaklaşımı vardır. Güler yüzü, samimi duruşu, etkileyici ses tonu ile adeta kişiyi hissedebileceği en güzel yere ulaştırabilir. Zor zamanların en güvenli limanıdır kendisi. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim 24-03-2017

s..lan

Funda hocadan bireysel psikoterapi hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Kendisi sıcakkanlı, anlayışlı ve çok kibar biri. Herkese tavsiye ederim. 29-01-2017

ak..�

En zor dönemlerimde bana her zaman yardımcı olan funda hanıma teşekkür ederim :)) 10-09-2016

ğdem..tük

5 yıla yakın birlikte çalıştığımız süre içerisinde ;çözüm odaklı bakış açısı, objektif dinleyebilme yetisi, sınıf içerisindeki yetişkin çatışmaları, çocuklardaki problemli davranışları gözlemleyip çözüme ;çocuk, aile ve okul üçgenini dahil eden, çocukların iç dünyasına hızlı bir şekilde girebilen, her zaman yumuşak ses tınısıyla kendi frekansına çekebilen nadide insanlardan..Birlikte çalıştığımız sürede sorunlara çözüm noktasından bakabilme alışkanlığını kazandırdığınız için çok teşekkür ederim. Hizmet noktasında danışanlarınıza; hayata yeni bir pencereden bakabilme ,yeni yaşam tarzlarında mutlulukla eşlik edeceğinizden eminim.. içinizdeki kaygı, endişe çözümsüz gibi görünen duyguların bir seansta sevginin kaynağına temas edip sizi kuşattığına şahit olacaksınız.. kaynağı sevgi ile varolan insan, sevgi ile her daim çözüm görür.. sevgiler.. 13-07-2016

iz..türk

Hocam benim hayatımda önemli bir yere sahiptir. En zor zamanlarımda ondan aldığım destekle yaşama tutundum. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. 25-05-2016

. Psk Selcen..n

3 yıl beraber çalıştığım değerli meslektaşım Funda Egeli Bora; son derece azimli,yetenekli ve çalışkan bir psikologdur. Mesleğini son derece ciddiye alarak, danışanlarına gerekli hizmeti verebilmek için devamlı olarak kendini geliştirir. Mesleki eğitimlere katılarak teorik, pratik bilgi ve becerilerini arttırmaya çalışır. Aynı zamanda mesleki açıdan yüksek bir donanıma sahiptir, sürekli olarak güncel literatürü takip ederek danışanları için en faydalı hizmeti vermeyi hedefler. Mesleğini aşkla yapar. Düzgün diksiyonu, samimiyeti, güven içeren duruşu, karşı tarafı dinleme ve anlama becerileriyle her zaman kişiye anlaşıldım duygusunu hissettirerek, verdiği doğru çözüm önerileriyle, danışanlarına mesleki profesyonelliğin izlerini hissettirir. Funda Egeli Bora'ya tüm mesleki hayatı boyunca başarılar diliyor, yardıma ihtiyaç duyan kişilere de kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevgilerimle 22-05-2016

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Funda Egeli Bora Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Psikolojik problem

  Merhaba hocam. ben üniversite mezunu olarak iş bulamadım. askere gittim geldim engel olmasın yine iş bulamadım. askerden 2 ay sonra dayımla iş kurdum. i̇şlerimiz çok iyi gidiyor. yalnız iş konusunda dayımla anlaşamıyoruz ve çok stres yapıyorum ben. i̇ş hem çok yoğun tempolu hemde benim açımdan çok s... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Funda Egeli Bora

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lütfen yardım edin hocam

  Öncelikle kısa sürede döndüğünüz için çok teşekkür ederim... hocam benim rahatsızlığım psikolojikmi ? nedir hocam bunun tam ismi hep als ms korkusu yaşıyorum..

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Funda Egeli Bora

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. F Egeli Bora ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. F Egeli Bora şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Funda Egeli Bora PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Funda Egeli Bora Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), İletişim Problemleri, İlişki Problemleri, Kaygı, Motivasyon Eksikliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Funda Egeli Bora muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. F Egeli Bora ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Funda Egeli Bora hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. F Egeli Bora hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.