Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen, Balıkesir, Psikoloji

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen

Psikoloji - Balıkesir

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi

Randevu Al 0 (850) 811 37 43Soru Sor

Psikologun Adresi

Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. 16. Sok. No: 14  Ayvalık, Balıkesir
Ayvalık Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Oyun Odası Nakit

Ceren Gülbiçen Hakkında

Ceren Gülbiçen Kimdir?

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen, 2011 - 2015 yılları arasında İzmir Üniversitesi'nde akademik başarı bursu ile Psikoloji bölümünü, ikinci Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi'nde Sosyal Hizmetler bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

İzmir Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2015 yılında Şeref Derecesi ile tamamlamış daha sonra 2016 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Yüksek Lisans eğitimine başlamış bu eğitimini 2018 yılında tamamlayarak Uzman Psikolog unvanının sahibi olmuştur. 2015 - 2016 yılları arasında Şifa Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimi Programına katılarak Aile Danışmanı olmuş olan Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen, mesleki çalışmalarına şu an Balıkesir Ayvalık Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Ruh Sağlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Bireysel Terapi
 • Cinsel Terapi

Tedaviler

 • Ağlama ve öfke nöbetleri
 • Oyun terapisi
 • İlişki terapisi
 • Ergen terapisi
 • Eğitim danışmanlığı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 43

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 37 43

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen Ayvalık Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen Psikoloji, uzmanıdır. Ağlama ve öfke nöbetleri, Oyun terapisi, İlişki terapisi, Ergen terapisi, Eğitim danışmanlığı, Çocuklarda zeka testi, Çocuklarda yeme problemleri, Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuklarda uyku problemleri, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Ceren Gülbiçen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al


.