Uzm. Psk. Büşra Arığ, Sakarya, Psikoloji

Uzm. Psk. Büşra Arığ

Psikoloji - Sakarya

Psikoterapi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Randevu Al 0 (850) 811 89 50Soru Sor

Adres

Arabacı Alanı Mahallesi 576 Sokak. No:20 Kat:3 Daire:6 (E Sınav Merkezi Karşısı Mabella cafe üstü.)  Serdivan, Sakarya
AKADEMİA PSİKOLOJİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Hakkında

Büşra Arığ Kimdir?

Uzm. Psk. Büşra Arığ, Işık Üniversitesi (İngilizce) Psikoloji bölümünde ösym bursu ve milli sporcu bursuyla eğitim gördükten sonra Onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Işık Üniversitesi Klinik (Çocuk ve Ergen) Psikoloji yüksek lisans programından Onur derecesiyle mezun oldu. Marmara Üniversitesi Egzersiz ve Spor Psikolojisi yüksek lisans programına halen devam etmektedir.

   Işık Üniversitesi’nde lisans eğitimi sürecinde Psikoloji bölümünde gönüllü olarak araştırma asistanlığı, Sosyal Politikalar Aile Bakanlığına bağlı Sevgi Evleri’nde, Türkiye Satranç Federasyon’unun milli takım kamplarında ve ayrıca FVM Erenköy Anaokulunda stajyer olarak çok kıymetli bilgiler edinmiştir. Lisans eğitimi sırasında Işık Üniversitesi Psikoloji Kulübü Başkanlığı görevinde bulundu. Bunun yanında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde alana yönelik çalışmalarda yer aldı. Ayrıca Yüksek lisans eğitimi aldığı süreçte Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde de stajını tamamlamıştır

    Aynı zamanda Işık Üniversite Yüksek Lisans kapsamında bireysel, ergen ve çocuklarla süpervizyon eşliğinde psikoterapi çalışmaları ve psikolojik değerlendirme uygulamaları yapma imkânına sahip oldu. Uzman psikolog olarak Türkiye Satranç Federasyon’unda Ulusal ve Uluslararası turnuva ve kamplarda görev yapmıştır. Ayrıca halen bireysel olarak sporculara hizmet vermeye devam etmekte olup, Şuan, kurucusu olduğu Akademia Psikoloji’de çalışma hayatına devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • IŞIK ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Psikoterapi
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Okul Başarısızlığı
 • Çocuk Gelişimi

Tedaviler

 • Çocuk terapisi
 • Çocuk değerlendirme ölçekleri
 • Wisc-r-çocuklar için zeka testi
 • Psikoterapi
 • Psikoterapi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 89 50

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..lmaz

Büsra hanim güleryüzlü çoźüme odaklı ilk izlenimiz bize o sıcaklığı yansıti.kızımın okula uyum surecıni en kısa sürede çözüme kavuşturacağını ümit ediyorum. 21-02-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Büşra Arığ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.