Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç, Ankara, Psikoloji

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç

Psikoloji - Ankara

Öfke Kontrol Bozukluğu, Aile Terapisi, Nöropsikoloji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Mustafa Kemal Mahallesi 2139. Sokak No: 19/5  Çankaya, Ankara
Alfa Terapi Psikolojik Danışma Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit

Betül Sangu Aytaç Hakkında

Betül Sangu Aytaç Kimdir?

Uzm.Psk. Betül Sangu Aytaç 2012 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Uzm.Psk. Betül Sangu Aytaç Çankaya'da yer alan Alfa Terapi Danışmanlık firmasında hastalarını kabul etmektedir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. B Sangu Aytaç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. B Sangu Aytaç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç Alfa Terapi Psikolojik Danışma Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç Psikoloji, uzmanıdır. İz sürme testi, Wais ikili benzerlikler alt testi, Wechler bellek testi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Cat, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Psikoterapi, Psikolojik danışmanlık, Kişisel gelişim alanlarında hizmet veriyor ve Öfke Kontrol Bozukluğu, Aile Terapisi, Nöropsikoloji, Yeme Bozuklukları, Bireysel Terapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. B Sangu Aytaç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Betül Sangu Aytaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. B Sangu Aytaç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.