Uzm. Pedagog Bahar Erden, Muğla, Pedagoji

Uzm. Pedagog Bahar Erden

Pedagoji - Muğla

Evlilik(Çift) Terapisi, Evlilik Problemleri, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Çıldır Mah. 162.Sok.Zeynep Apt. No.3 Marmaris-Muğla  Marmaris, Muğla
Bahar Erden Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Nakit

Hakkında

Bahar Erden Kimdir?

Uzm. Psk., Pedagog ve Aile Danışmanı Bahar ERDEN, 2000 yılında Greenwich College İşletme eğitimimi tamamlamıştır.  Ardından Kaliforniya Eyalet Üniversitesi-Northridge’de Psikoloji lisans eğitimimi onur öğrencisi olarak bitirmiştir. Doğuş Üniversitesi’nde ise Çift ve Aile Terapisi alanında yüksek lisansını yapmıştır. Lisans Eğitimi esnasında California Eyalet Üniversitesi'nde araştırma asistanı olarak calışmış olup 2011 yılında Türkiye’de Koç Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı kültürlerarası psikoloji konferansinda "Yalan tespitinde grup içi avantajı" konulu yaptığı araştırmanın sunumunu gerçekleştirmiştir. Ayrıca Tübitak Destekli Filial Terapi Projesinde görev almıştır.

Los Angeles, Santa Monica ve Northridge'de ruh sağlığı merkezi ve okullarda çocuk, ergen ve ailelerle çalışmıştır. Doğuş Üniversitesi Psikoloji Egitim Merkezi(DUPEM) ve Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezlerinde çalışarak (2011-2013), grup, bireysel, çocuk, ergen, aile ve çift terapileri, cocuk ve aile ile oyun terapileri uygulamıştır. Türk Psikologlar Derneği(TPD), Çift ve Aile Terapistleri Derneği(ÇATED), Uluslararasi Aile Terapistleri Derneği (IFTA) üyesidir.

Uzm. Psikolog, Pedagog ve Aile Danışmanı Bahar ERDEN, danışmanlık merkezinde çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Pedagog Bahar Erden tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.