Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen

Psikoloji - Malatya

MMPI, Öfke Kontrol Bozukluğu, Oyun Terapisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Öz alper mahallesi alsancak caddesi yeni devlet hastanesi karşısı üst geçit merdiven yanı tıp medikal üstü kat :1 no :2  Yeşilyurt, Malatya
İyi His psikoloji merkez

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Semih Gelegen Hakkında

Semih Gelegen Kimdir?

Uzm. Kl. Psk.Semih Gelegen, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uluslararası Kıbrıs Üniversitesin'de başladığı eğitimini 2014 yılında başarıyla tamamlayarak Psikolojik Danışma Ve Rehberlik mezunu olmuştur. Mezuniyetinin ardından 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (tezli) Yüksek lisans eğitimini tamamladı.

2018 İstanbul NP beyin hastanesi Klinik stajini tamamlamiş olan Uzm.Kl. Psk.Semih Gelegen mesleki çalışmalarına ise şu an İyi His psikoloji merkez'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • MMPI
  • Öfke Kontrol Bozukluğu
  • Oyun Terapisi
  • Orgazm Bozuklukları (Anorgazmi)
  • Okula uyum güçlükleri
Fotoğraflar

Semih Gelegen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. S Gelegen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. S Gelegen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen İyi His psikoloji merkez bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve MMPI, Öfke Kontrol Bozukluğu, Oyun Terapisi, Orgazm Bozuklukları (Anorgazmi), Okula uyum güçlükleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. S Gelegen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Semih Gelegen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. S Gelegen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.