Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat

Psikoloji - Tokat

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Grup terapisi, Aile Terapisi

Randevu Al 0 (850) 811 83 18 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz. 

-Merkezimizde maske takmak zorunludur.
-İçeriye girişlerde dezenfektan ikramı yapılmaktadır.
-Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmektedir.
-Her danışanımız sonrasında odalar dezenfekte edilmektedir.

Psikologun Adresi (2)

Meşrutiyet Mahallesi Vali Konağı Caddesi Akkirman Sokak Korzay Apartmanı Kat 3, Şişli, İstanbul  Şişli, İstanbul
Ziya Ünlütürk MorMavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretli) İkram Nakit
Yeşilırmak Mah, Sıtkı Ulaşoğlu Cd 4.Sk. Novada Avm Balcon Cafe üstü  Merkez, Tokat
Özne Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Savaş Polat Hakkında

Savaş Polat Kimdir?

Uzm. Kl.Psk. Savaş POLAT, 1984 yılında Reşadiye’de doğmuştur. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans programını 2007 yılında başarıyla tamamlamıştır. Mezun olduğu yıldan itibaren kamu ve özel sektörde çeşitli kurumlarda psikolojik danışmanlık, eğitim ve seminer çalışmalarını sürdürmektedir. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Bürosunda ve mahkemelerde bilirkişi-pedagog olarak görev almıştır.

İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını “Bağlanma Stilleri ve İlişkiye Yansımaları” konulu çalışması ile tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog olmuştur. Psikoterapi Enstitüsü Genel Başkanı Uzman Dr. Tahir ÖZAKKAŞ tarafından verilen ve üç yıl süren,teorik-formülasyon-süpervizyon aşamalarından oluşan "Bütüncül Psikoterapi Eğitimini" başarı ile tamamlamıştır. DBE(Davranış Bilimleri Enstitüsü)’den EMDR “Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme”Gaziosmanpaşa Üniversitesinden  "Aile Terapisi",CİSED( Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği)’den Cinsel Terapi Eğitimlerini almıştır. 

Mesleki tecrübesi ile almış olduğu eğitimleri birleştirerek oluşturmuş olduğu "Dinamik Yönelimli Bütüncül Psikoterapi" anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bütüncül Psikoterapi:içerisinde bir çok kuramı ve tekniği barındıran, teorik bilgiyi işe yararlılık perspektifinde entegre ederek danışanların gerçekliğini anlamaya çalışan ve her danışanın bireysel ihtiyacına göre süreci yeniden şekillendiren dinamik bir psikoterapi armonisidir. Bu psikoterapi armonisi "Klasik Psikanaliz, Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi, Ego Psikolojisi, Nesne İlişkileri, Aktarım Odaklı Psikoterapi, Masterson Yaklaşımı, Kendilik Psikolojisi, İlişkisel Psikanaliz,Transaksiyonel Analiz,Varoluşçu Psikoterapi"gibi ekollerin parçalarından oluşan ve danışana özgü bir psikoterapi haline dönüşen dinamik bir yapıya sahiptir.
Aile ve çift terapisinde duygu odaklı yaklaşımı,kaygı bozukluklarında ise EMDR ve bütüncül yaklaşımı kullanmaktadır.

Uzm. Kl .Psk. Savaş Polat, psikoterapi uygulamalarına devam etmekle birlikte öğrenmeyi bir varış değil yolculuk olarak görerek mesleki ve kişisel gelişimini artırmak için ihtiyaç duyduğu alanlarda psikoterapi eğitimleri almaya ve kendi uzmanlık alanlarında talepler doğrultusunda eğitim ve seminerler vermeye devam etmektedir.

Psikoterapi Enstitüsü, EMDR  gibi mesleki etiğe ve gelişime katkı sunan derneklerde üyeliğini devam ettirmektedir.
Türk PDR Derneği Üyesi olan Uzm. Kl.Psk. Savaş POLAT , ''İçimizdeki Yabancı'' kitabının yazarıdır. Evli, iki çocuk babasıdır ve mesleki çalışmalarına Tokat ve İstanbul’da devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • Esenyurt Unıversıtesı
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Grup terapisi
 • Aile Terapisi
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • İletişim Problemleri
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Okumak
 • Yazmak
 • Seyahat etmek
 • Yeni insanlarla tanışmak
 • Spor yapmak
 • Yürüyüş yapmak
 • Organizasyonlar planlamak
 • Yüzmek
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 83 18

Savaş Polat Değerlendirmeleri

Değerlendir
41 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin..k
Zamanlama
İlgi
Ortam

savaş beyle terapi seanslarımız içimizdeki yabancı kitabına tesadüfen rastladığımda tanışmış olduk . iyikide karşılaştık hayatımın en kötü dönemimde bana içimdeki asıl insanla tanıştırdı beni gerçek benle tanıştırdı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kitabında yazdığı gibi sen değişirsen dünyan değişir evet öylede oldu ben değişdikçe dünyam değişti .Danışanlarına yaklaşımı samimiyeti ilgisi mükelmel gerçekten işini hakkıyla ve severek yapanlardan 09-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
meyra ..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yorumlarda savaş hocanın zekasına övgüler yapılmış çokca ama yine de az kalıyor söylenenler. 03-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
can ..ek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Her seansda çok verimli dakikalar geçiyor hatalarımı yanlışlarımı görmeme ayna tutuyor 👏🏻 25-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
nep..lınç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bence çok samimi iyi enerji aldım güvenilir biri memnunum 24-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lsüm..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Samimi sohbetinin yanında verdiği örneklerle ne kadar iyi anlaşıldığımı hissettiğim, kendimle ilgili farkındalığımın arttığı güven dolu harika bir ortam. Kendisine çok teşekkür ederim. 13-05-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
can ..ek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Danışanı anlıyor şahsen ben öyle hissediyorum, kelimelerini cümlelerini özenle seçip varılmak istenen noktaya gelmemi sağlıyor ve bu çok hoşuma gidiyor her seansımız çok verimli geçiyor bu verimi kendimde hissediyorum 😊👍🏻👏🏻😊 24-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
can ..ek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Danışana yaklaşımı, tavrı son derece kibar, özenli ayrıca insanın zihnindeki ve benliğindeki duygularını düşüncelerini anlamasını sağlayan süreçe ışık tutan çok iyi bir terapist 👍🏻 22-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
İLAY..INÇARSLAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Geçmişte 3 psikolog ile deneyimim oldu ancak bana iyi gelmediler. Bana göre sorunlarımızın çözümünde doğru psikolog gerçekten en önemli konu. Savaş Hoca ile 10 aylık bir deneyimim oldu şu an başladığım noktadan çok farklı bir noktaya geldim. Savaş Hoca benim için neden farklıydı bana neden iyi geldi? Öncelikle beni anlamak, benim kendimi anlamam için sorular sordu, kendi kendime bir şeyleri fark etmemi sağladı, beni uyandırdı. Ne anlatırsam anlatayım beni yargılamadı, hoşgörüyle dinledi, konuyla beni yüzleştirdi, gerçekleri gösterdi. Öneri, tavsiye vermekten hep kaçındı bazen onu "ama ben ne yapacağım" diyerek zorladığım zamanlarda bile dayandı, "kendi yolunu sen bulacaksın" diyerek bir insana -ona- bağımlı olmamı engelledi. Sadece yaralarıma merhem sürmedi, sorunlarımı nasıl çözeceğimi de gösterdi. Ayrıca her zaman sıcak, saygılı, duyarlıydı bazen de esprileri ile de bol bol güldürdü beni. Terapisyenden çok bir yol arkadaşıydı. Seanslara bakışı ilginç gelirdi: "iki insan oturduk konuşuyoruz" der kendimi dibe vurduğum anlarda bile normal hissetmemi sağlardı. İhtiyaç duyduğum orada olduğunu bilmek, bu güven bambaşka bir şey. 15-04-2021

l........
Zamanlama
İlgi
Ortam

Savaş Bey'le iyi ki iyi ki iyi ki karşılaşmışım. İlgisiyle, zekasıyla, samimiyetiyle, yaklaşımıyla anlıyorsunuz ki doğru yerdesiniz. Yaşadığım en karanlık dönemlerinde ışık oldu bana. Terapi sürecinde sanki beni bana göstermek istercesine bana ayna olması sorunlarımı görmeme, çözmeme yardımcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 14-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
su ..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Anlaşıldığını hissetmek harika bir duygu.. Kendiliğinizin keşfi için doğru adres.. 28-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

41 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Savaş Polat Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Evlilikteki sorunlar

  Meraba savaş bey erkekler neden hep bir şekilde eşlerini aldatır neden

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tedavi dili

  Merhaba, savaş bey. siz i̇ngilizce biliyor musunuz? ben türk değilim. teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 83 18

Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat Ziya Ünlütürk MorMavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi Özne Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Grup terapisi, Aile Terapisi, Aile İçi İletişim Sorunları, İletişim Problemleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Savaş Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.