Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan

Psikoloji - Balıkesir

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Terapisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Eski Kuyumcular Mahallesi Yeşilli Caddesi Ozhancı İşhanı No 35/36 4.Kat Karesi/Balıkesir  Merkez, Balıkesir
Balıkesir Akan Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Oyun Odası Servis Nakit

Muhammet Recep Akan Hakkında

Muhammet Recep Akan Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammet Recep Akan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • SARAYBOSNA UNIVERSITESI
Uzmanlık aldığı kurum
  • Esenyurt Unıversıtesı
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Aile Terapisi
  • Alkol Bağımlılığı
  • Alt Islatma- Kaka Kaçırma

Muhammet Recep Akan Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..doğan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyin kendisini yoğun panik ataklar yaşadığım dönemde internetten buldum, kendisinden online terapi desteği aldım, henüz daha tek seans gerçekleştirmiş olmamıza rağmen, ilk seanstan farkındalık oluşmaya başladığını hissettim ve rahatladım. Kendisinin son derece ılımlı bir yaklaşımı ve empatik bir dili vardı. Teşekkürlerimi sunuyorum. 08-05-2020

ik..im
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beye bu zorlu korona günlerinde facebook reklamları üzerinden rast geldim ve çocuğum için kendisinin gerceklestirmekte olduğu online zihin performans testine başvuruda bulundum, ilk başta kendisinin asistanı karşıladı bizi telefonda ve çok sıcak bir karşılama oldu, sonrasında kendilerinin sistemi üzerinden gerçekleşen test ile çocuğumun performansını görmüş oldum ve program hakkında kendisinden bilgilendirmeler aldım, şimdi de programa başladık. Çocuğum testi yaparken bende yanında bulundum ve teste bakma şansım oldu gerçekten açık yüreklilik ile söyleyebilirim ki çocuklarımızın geleceği için bir adım atmak istiyor isek son derece faydalı ve geliştirici bir program profili çiziyor, herkese tavsiye ederim. 25-04-2020

dar..li
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisini yoğun depresif düşünceler yaşadığım dönemde buldum, gidip gitmemek arasında o kadar kararsızdım ki hastalık tüm kontrolü eline almıştı ama iyi ki ilk seansa gitme cesareti gösterebilmişim, şimdi dönüp bakıyorumda o gün ile bugün arasında ne kadar mesafe kat edebilmisiz. Doktor bey, Geçen iki aylık süre zarfında inanilmaz değişim gerçekleşmesini sağladı ve hala saglamaya devam ediyoruz... 05-04-2020

der..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çocuğum için İnternet üzerinden psikolog araştırması yaparken, kendisine rast geldim ve sitesini araştırdım ve kendisi hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numarasından kendisini aradım, telefona asistanı çıktı, kendisi aklımdaki soruları içtenlik ile cevapladı ve Muhammet beyin kendisinden çok emin bir şekilde randevu oluşturdum. Çocuğumda dikkat eksikliği ve davranış bozukluğu vardı. İlk olarak eylül ayında randevu oluşturduk aradan geçen beş ay gibi bir sürede çocuğumda inanılmaz değişimler gerçekleşti, resmen çocuğum boyut değiştirdi. Şu anda çocuğum derslerine katılım sağlayabiliyor, diğer arkadaşları ile rahat bir şekilde, uyum içerisinde oyun oynayabiliyor. Mesleki açıdan; mesleğini zevk ile yapan birisi, konuşmaları çok aydınlatıcı ve öğretici, gelişimini son derece güzel bir şekilde sağlamış. Oyun terapisi konusunda çok bilgili bir psikolog ve aynı zamanda aile ile nasıl çalışacağını da iyi biliyor. Kişi için üç sıfat söyleyecek olsam; insancıl, bilgili ve güler yüzlü. Ofis ortamıda son derece sevimli ve sıcak. Yanında çalışan asistanı da son derece bilgili ve hizmetkar. Verilen hizmetten son derece memnunuz. Başarılarının devamını dileriz. 06-03-2020

ma nur..tik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisini internetten buldum ve randevu aldım. Ilk olarak ofis ortamı çok rahatlatici ve huzur verici, kendiside son derecede nitelikli ve mesleğinde yetkin birisi sıkıntılarımı birlikte bulduk ve bunlar icin beraber calisma sağlıyoruz. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim 27-02-2020

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. M Akan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. M Akan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan Balıkesir Akan Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Terapisi, Alkol Bağımlılığı, Alt Islatma- Kaka Kaçırma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. M Akan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Muhammet Recep Akan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. M Akan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.