Uzm. Kl. Psk. Burak Okci, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci

Psikoloji - İstanbul

Bireysel Terapi, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel İşlev Bozuklukları

Randevu Al 0 (552) 347 00 20Soru Sor

Psikologun Adresi

Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No:78 Eser Apt. K:1 D:6  Beşiktaş, İstanbul
Şişli Terapi Enstitüsü

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Burak Okci Hakkında

Burak Okci Kimdir?

Uzm.KI.Psk. Burak Okci, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü onur derecesi ile  tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi’nde 450 saat teorik eğitim ve süpervizyon sürecinden oluşan Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamış. Işık Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji-Yetişkin bölümünde yüksek onur derecesi ile yüksek lisansını başarıyla tamamlayarak Uzm Klinik Psikolog unvanının sahibi olmuştur.

Okan Üniversitesi’nde halen Uygulamalı (Klinik) Psikoloji alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırmaları Merkezi’nde aldığı eğitim ve süpervizyon sürecinden sonra Cinsel Terapist ünvanını almaya hak kazanmıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimi süresince Çapa Tıp Fakültesi, Bakırköy ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastaneleri psikiyatri servisinde ve çeşitli ruh sağlığı merkezlerinde saha çalışmalarını tamamlamıştır. 

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan Bilişsel ve Davranışçı Terapiler eğitimlerini tamamlamıştır. Işık Üniversitesi’nde yüksek lisans sürecini tamamlarken Prof. Dr. Ömer Saatçioğlu ve Prof. Dr. Feryal Çam Çelikel ile birlikte bir ölçeğin geçerlik ve güvenilirlik çalışmasını yürütmüş ve 52. Psikiyatri Kongresi’nde sunmuştur. Cinsel yönelim ve cinsel kimlik konularında eğitimler almış, birçok çalışma yürütmüş ve LGBTİ bireylerle çalışmaya devam etmektedir. Çeşitli okullarda saha çalışmaları, çocuklar ile sosyal beceri çalışmaları ve ailelere yönelik seminerler düzenlemiştir. Birçok sivil toplum kuruluşlarında ruh sağlığı alanında gönüllü çalışmalar yürütmüştür. Mesleki çalışmalarına Şişli Terapi Enstitüsü'nde devam etmektedir. Bir yandan analiz sürecinden geçmektedir ve analitik yönelimli süpervizyon eğitimlerine devam etmektedir.Ayrıca Çift terapisi eğitimlerini The Gottman Institute & PSİKOLOJİSTANBUL'da tamamlamıştır

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Bilgi Üniversitesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • UFUK ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bireysel Terapi
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • Sosyal Anksiyete
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk

Tedaviler

 • Aile Terapisi
 • Bireysel psikoterapi
 • Çift terapisi
 • Cinsel terapi
 • Depresyon tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (552) 347 00 20

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (552) 347 00 20

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Burak Okci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci Şişli Terapi Enstitüsü Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci Psikoloji, uzmanıdır. Aile Terapisi, Bireysel psikoterapi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Depresyon tedavisi, Evlilik terapisi, Psikolojik danışmanlık, Yetişkin Psikoterapisi, Emdr terapi alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Sosyal Anksiyete, Obsesif Kompulsif Bozukluk hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Burak Okci için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Burak Okci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Burak Okci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.