Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın

Fizyoterapi - Bursa
4.7

Lenf Ödem, Kuru İğneleme, Migren

4.7

“Sayın Mustafa Yalçın bey e bir akrabamızın aracılığıyla ulaştık. Biz 3 kardeş Almanya da yasıyoruz. ...” Devamı

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın

Nörolojik Rehabilitasyon
Ortopedik Rehabilitasyon
Pediatrik Rehabilitasyon
Sporcu Rehabilitasyonu
Kardiyo & Pulmoner Rehabilitasyonu

---------------------------------------------------------------------------
Lenf ödem tedavisi
Osteopathic manuel techniques of the lumbar spine and iliosacral joint and evaluation and treatment of the servical spine
Cyriax servikal bölge mobilizasyonu
Cyriax üst ekstremite mobilizasyonu
Dry Needling
Klinik Pilates
Kinesiotaping

#bursaevdefiziktedavi #bursafizyoterapist #bursafizyoterapitavsiye #bursafelç #bursanöroloji #fztmustafayalcin #fizyoterapistmustafayalcin #bursaevdefizyoterapi #bursaortopedikrehabilitasyon #bursanörolojikrehabilitasyon

Fizyoterapist Mustafa Yalçın
Fizyoterapist Mustafa Yalçın Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Ortopedik rehabilitasyon Nörolojik rehabilitasyon Bel - boyun fıtığı Fizik tedavi Elektroterapi Devamı

Hakkında

Nörolojik Rehabilitasyon
Ortopedik Rehabilitasyon
Pediatrik Rehabilitasyon
Sporcu Rehabilitasyonu
Kardiyo & Pulmoner Rehabilitasyonu

---------------------------------------------------------------------------
Lenf ödem tedavisi
Osteopathic manuel techniques of the lumbar spine and iliosacral joint and evaluation and treatment of the servical spine
Cyriax servikal bölge mobilizasyonu
Cyriax üst ekstremite mobilizasyonu
Dry Needling
Klinik Pilates
Kinesiotaping Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Lenf Ödem Kuru İğneleme Migren Genel Fizyoterapi Mat Pilates Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.7

Zamanlama

4.7

İlgi

4.7

Ortam

4.7
MV
Mer*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Sayın Mustafa Yalçın bey e bir akrabamızın aracılığıyla ulaştık. Biz 3 kardeş Almanya da yasıyoruz. Annemiz ve babamız 3 yıl önce kendi istekleriyle Türkiye ye yerleşmek istediler. Ocak ayında Acıbadem hastanesinde kanser teşhisi kondu babamıza, ışın alması gerekiyor dediler. Babam kemoterapi seanslarına başladı ve ilk etapta iyiydi. Kendi aracıyla gidip gelebiliyordu. Fakat 2 ay önce kontrole gittiğinde başının ağırlığını söylemiş takip eden doktor da ışın alması gerektiğini söylemiş ve kafasından ışın vermişler. Daha sonra babamın bütün dengesi alt üst oldu. Tuvalete gidemedi. Yürüyemiyordu. Bizi tanıyamaz duruma geldi. Bir akrabamızın vasıtasıyla Mustafa bey e ulaştık. Kendisi geldiği ilk gün 2 ay kalkamayan babamızı kaldırdığı ve yürüttüğü için kendisine binlerce kez teşekkür ediyoruz. Başta bir dizine bağladığı bir aletle yürüttü. Sonra o aleti de attık. Babamızın son zamanlarını gülerek geçirmesini sağladığı ve acılarını hafiflettiği için minettarız. Tedaviyi üstlenmesi için çok ısrar ettik çok zorladık iyi ki de ısrar etmişiz ve iyi ki de kabul etmiş yoksa ailece kendimizi affedemeZdik. Babam şimdi bizi biryerlerden görüyor ve en son yoğun bakıma girerken gülüyordu onu hep öyle hatırlayacağız. Mustafa bey iyi ki varsınız, şifa dağıtan elleriniz dert görmesin.

YE
YAL*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Kısa bir süre içinde kanama sonucu felç geçiren annem içen Mustafa Bey ile tanıştık. Felç geçirdiği gibi acile götürdük oradaki doktor yürümesi imkansız dedi. Daha sonra Nöroloji doktoru geldi ve kendisi de yürüme konusunda birşey söyleyemeyeceğini söyledi. Hastaneden çıkış yaptıktan sonra bir arkadaş aracılığıyla Mustafa bey e ulaştım. Kendisi hastayı görmeden tedaviyi kabul etmedi ve Annemizi görmeye geldi. Elektronik cihaz ve hareketlerle yoğun bir çalışma yaptılar. 1.5 ay sonunda annem ilk adımını attı. Şu an da tedavinin sonuna doğru yaklaşıyoruz fakat bir yandan da Mustafa Bey den ayrılmak istemiyoruz. Artık ailemizden biri haline gelmişti. Zaman zaman programda aksama oluyor, seansları ertelemek zorunda kalıyorduk. Bu durumdan dolayı annemin ağladığını bile gördüm. Mustafa Bey e ne kadar teşekkür etsek az olur. Kendisini unutmamız imkansız..

Eth*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Herkese geçmiş olsun. Annem rahatsızlığından sonra sol tarafı felç olmuştu. 50 gün yoğun bakımda yattıktan sonra 35 gün Mersin'de özel bir hastanede fizik tedavi görmesini sağladık. Ama bunun çok az yararı oldu. O saatten sonra annemi Bursa'da tedavi ettirmeye karar verdim. Daha sonra Mustafa Bey ile tanıştım. Sonra internette araştırdım ve tavsiyeler ilgimi çekti ve kendisini tekrar aradım. Annemin sol tarafının felç olduğunu yatalak durumda olduğunu anlattım. Bir gün sonra kendisi eve geldi ve annemi muayene etti. Açıkçası norolijik rahatsızlığından dolayı annemin seansları manipüle edeceğini ve rehabilitasyonun verimli geçmeyeceğini düşünüyordum. Ama Mustafa Bey bizi yanılttı. Daha ilk seanstan itibaren doğru bir tercih yaptığımızı anladık. Nörolojik sorunu olan bir hastayı bile seansa konsantre ettirip her seansın verimli geçmesini sağladı. Diğer fizyoterapistler bu disiplini sağlayamamıştı. Mustafa bey ile 1 ay gibi kısa bir sürede annemi ayağı kaldırdık. 1,5 ayda annem desteksiz yürümeye başladı. Mustafa Bey işini severek yapan, güleryüzlü, arkadaş canlısı, disiplinli ve tecrübesi ile ne yapması gerektiğini hangi hastaya nasıl davranması gerektiğini bilen birisidir.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın Fizyoterapist Mustafa Yalçın bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Fzt. Mustafa Yalçın Fizyoterapi uzmanıdır. Lenf Ödem, Kuru İğneleme, Migren alanlarında hizmet veriyor ve Ortopedik rehabilitasyon, Nörolojik rehabilitasyon, Bel - boyun fıtığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube