Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan

Fizyoterapi - Konya

Klinik Masaj, Lenf Ödem, Omurga Rehabilitasyonu

Takvim talep et Değerlendir

Uzmanın Adresi

  Selçuklu, Konya
MEDİCANA KONYA

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Gerdan Hakkında

Hüseyin Gerdan Kimdir?

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Gerdan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Klinik Masaj
  • Lenf Ödem
  • Omurga Rehabilitasyonu
  • Ortopedik Yaralanmalar
  • Çene eklemi problemleri

Hüseyin Gerdan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Fzt. H Gerdan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Fzt. H Gerdan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan MEDİCANA KONYA bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan Fizyoterapi, uzmanıdır. Sportif ve ortopedik sakatlıkların preop ve postop rehabilitasyonu, Nörolojik rehabilitasyon, Ortopedik operasyon sonrası erken dönem rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Siyatik tedavisi, Skolyoz Tedavisi, Spina Bifida, Spor sakatlıklarına yönelik bantlama ve bandaj uygulanması, Sportif ve ortopedik sakatlıklara yönelik osteopathy ve manual therapy uygulaması alanlarında hizmet veriyor ve Klinik Masaj, Lenf Ödem, Omurga Rehabilitasyonu, Ortopedik Yaralanmalar, Çene eklemi problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Fzt. H Gerdan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Fzt. Hüseyin Gerdan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Fzt. H Gerdan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.