Uzm. Fzt. Emrah Ardıç

Fizyoterapi - Erzurum

Manuel Terapi, Bel Fıtığı, Felç

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

covid 19 nedeni ile uzun süre hastanede kalan ve uzun dönem yoğunbakımda kalan hastalarımız hareketsizliğe bağlı olarak kaslarında hızlı bir zayıflama ve buna bağlı olarak kuvvet kaybı yaşamaktadırlar.hastane den çıktıktan sonra bir an önce  evlerinde fizik tedavi programına başlayarak eski sağlıklarına kavuşmaktadırlar.

siz veya yakınınız covid sonrası hareket kaybı yaşadı ise ekibimiz tarafından fizyoterapi programına alınarak eski hallerine dönmelerine yardımcı olmaktayız.

Uzmanın Adresi

Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı Aziziye Araştırma Hastanesi Karşısı  Palandöken, Erzurum
Özel Buhara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emrah Ardıç Hakkında

Emrah Ardıç Kimdir?

Uzm. Fzt. Emrah ARDIÇ, 1980 yılında Antalya'da doğmuştur. 2002 yılında Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olmuştur. Yüksek lisansı bitirerek Uzman Fizyoterapist unvanını almıştır.

 Özel Eğitim Merkezi, Kamu Kurumunda Çalışmıştır. Alternatif Tıp Uygulamaları ve Özel Tedavi Yöntemleri hakkında çeşitli eğitim ve seminerlere katılmıştır.Mesleki bilgilerin yanı sıra Manuel terapi, Kuru iğneleme Akapunktur, Kinesiotape, Hacamat, Sülük gibi alternatif tıp uygulamaları konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Uzm. Fzt. Emrah ARDIÇ, 2007 yılından itibaren Özel Buhara hastanensinin Fizik Tedavi ve RehabilitasyonÜnitesinin kuruluşunda yer almıştır ve halen bölümün baş fizyoterapisti olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 

 

Diploma aldığı kurum
 • DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Manuel Terapi
 • Bel Fıtığı
 • Felç
 • Kuru İğneleme

Emrah Ardıç Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ulbari..bey
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba Öncelikle herkese geçmiş olsun.. ayağımda çekilme vardı, hastaneye gittim MR Çekildim Çift fıtık olduğunu öğrendim daha sonra başka hastanelere de gittim doktorların ortak söyledikleri şey bir an önce ameliyat olmalısın ameliyat dışında düzelmesi imkansız durumun çok kötü dediler, araştırmalarımın sonucunda Emrah hocam ile tanıştım Ve bana uyguladığı tedavi sonrası diyebilirim ki %90 başarı sağladı , herkese tavsiye ederim alanında uzman ve gerçekten çok başarılı bir uzman fizyoterapist, teşekkür ederim emrah hocam.. 23-02-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Fzt. Emrah Ardıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Emrah Ardıç Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Muayene olmak

  Slm hocam bende bel ağrısı varda muayene olabilirmiyim yardımcı olurmusunuz

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Fzt. Emrah Ardıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boyun bel vs kütletme

  Merhaba hocam ben boyun bel vs. kütletmek için randevu almayı düşünüyorum ama siz bu uygulamayı yapıyor musunuz? iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Fzt. Emrah Ardıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.