Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın, Sivas, Fizyoterapi

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın

Fizyoterapi - Sivas

Postür (Duruş) Bozuklukları, Manipülasyon, Manuel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Sularbaşı Mahallesi İmam Hatip Sokak Mühendisler İş Merkezi Kat 4 No 8 (KIZ İMAM HATİP LİSESİ KARŞISI, ET SÜT KURUMU ÜSTÜ) MERKEZ/SİVAS  Merkez, Sivas
BÜNYAMİN AYDIN FİZYOTERAPİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Uzman Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ya..az

Boyun fıtığım çok değerli hocam ile tanışmama vesile oldu. Bünyamin bey ile görüşmeden önce boyun ve sırtımda şiddetli ağrı, kollarımda uyuşma karıncalanma hissediyordum. Boynumu doğru düzgün hareket ettiremiyordum. Doktorlar yaşım genç olduğundan dolayı ameliyat etmek istemediklerini ama böyle devam ederse ameliyat etmek zorunda kalacaklarını söylüyorlardı. Gece uykularım bile ağrılarımdan dolayı bölünüyordu artık. Düzgün bir uyku bile uyuyamaz olmuştum. Sonra Bünyamin hocamı duydum. Çevremden birçok kişi Bünyamin hocamın uyguladığı teknikler ile ağrılarından kurtulduklarından bahsediyordu. Telefon ettim görüştüm.Daha o anda anladım işinde ne kadar uzman ve profesyonel biri olduğunu. Muayene etti beni, kapsamlı olarak boynumun heryerini inceledi. Sorunun ne olduğunu bana güzelce izah etti. Daha o an da anlamıştım Bünyamin hocama ulaşmamın ne kadar doğru bir karar olduğunu. Sonra tedavi seanslarına başladık. Daha ilk seanslardan itibaren ne kadar rahatladığımı, ağrılarımın ne kadar azaldığını hissediyordum. Artık ağrılarım beni uykumdan uyandırmıyordu. Ellerimde ki karıncalanma, uyuşma neredeyse kaybolmuştu. Bu kadar kısa sürede bu kadar iyileşeceğime mümkün değil inanmazdım ama Bünyamin hocamla bu mümkün oldu. Her seansta daha iyiye gittiğimi hissediyorum. Benimle aynı durumda olanlara kesinlikle Bünyamin hocamı tavsiye ederim. Hocamla görüşmeden kesinlikle tedaviniz hakkında karar vermeyin. 29-04-2019

an..k

L3-L4 bölgesinde fıtık,disk kayması ve kanal daralması teşhisi ile Bünyamin bey ile görüştüm. Kendisi gayet profesyonel bir şekilde önce muayene etmesi gerektiğini,bölge de başka sorun olup-olmadığı, ağrılarımın daha çok hangi nedenlere bağlı olarak ortaya çıktığını tespit etmesi gerektiğini belirtti. Kendisi ile bir randevu planladık ve Bünyamin bey beni baştan aşağı çok kapsamlı bir şekilde muayene etti. MR görüntüsünün yanı sıra klinik bulgularında çok önemli olduğunu,bel bölgemde ki kaslarımda spazm oluştuğunu ve kalça bölgesi kaslarımın da sinire baskı yaptığını bana belirtti. Kendisi ile bir tedavi programı oluşturduk,15 seanslık bir tedavi planladık. Daha ilk seansım da ağrılarımın azalmaya başladığını, bel bölgemin rahatladığını hissetmeye başladım. İlk beş seans içinde hem ağrılarımın büyük bir kısmından kurtuldum hem de kalçadan aşağıya vuran uyuşma hissim kaybolmaya başladı. Bünyamin bey özellikle manuel terapi konusunda gerçekten çok başarılı bir terapist. Seans içinde yaptığı germe,mobilizasyon gibi tekniklerle beni ağrılarımın büyük kısmından kurtardı. 15 seanslık bir tedavi öngörmesine rağmen 10 seansta bütün ağrılarımdan ve uyuşma,his kaybı durumlarımdan kurtuldum. Kendisine gerçekten çok teşekkür ederim. Benim durumumda olan ağrılarından biran önce kurtulmak isteyen herkese Bünyamin hocamı kesinlikle tavsiye ederim. Kesinlikle Bünyamin beye muayene olmadan tedaviniz hakkında karar vermeyin.Herkese Allah'tan acil şifalar dilerim 29-04-2019

u..olat

İki yıl önce bel bölgemde başlayan ağrılarım zaman içerisinde yayılarak kalça bölgemde ve baldır bölgemde de ağrı oluşturmaya başladı. En son üç dört ay önce de artık kalçamın içinden ayaklarımın altına kadar vuran uyuşmalarım karıncalanmalarım olmaya başlamıştı. Hangi doktora gitsem kas gevşetici ağrı kesici yazıyor yüzüme bile bakmadan gönderiyordu. En son gittiğim doktor da bana kortizon iğnesi vurdu birkaç kez ama şikayetlerim birkaç gün azalsa da sonrasında daha kötü olarak devam etti. En son gittiğim doktor ameliyat olmam gerektiğini fıtık patlarsa çok kötü olabileceğini, felç kalmama kadar yolu olduğunu söyledi. Artık ağrılarım dayanılmaz bir hal almıştı ve umudumu iyice yitirmeye başlamış çaresizce yaşıyordum. Sonra çevremden Bünyamin hocamın adını duydum. Kesin ameliyat olmalısın denilen birçok hastayı tedavi edip iyileştirdiğini, ağrılarından tamamen kurtardığını duydum. Son çare olarak aradım Bünyamin hocamı. Hocam sağolsun geldi güzelce muayene etti beni. Güler yüzlülüğü, insana insanca yaklaşması bile tek başına takdir edilmeye değer. Bünyamin hocam belimi, kalçamı, baldırımı, ayaklarımı sırasıyla güzelce muayene etti. Yüzüme bile bakmadan ağrı kesici, kas gevşetici yazıp gönderen doktorlardan sonra Bünyamin hocamın bu kapsamlı muayenesine hayran kaldım. Daha o an da güven verdi bana. Yaklaşık 1 saat sadece muayene etti beni, her yerimi ayrıntılı bir şekilde inceledi. Sonra bana durumumun ameliyatlık olmadığını, güzel bir fizik tedavi süreciyle tamamen iyileşebileceğimi söyledi. O an o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Sonra hocam bana tedavi günlerimi söyledi, hafta da 3 gün tedavimi yaptı hocam benim. Birçok farklı teknik uyguladı bu seanslarda. Her seansımdan sonra kendimi biraz daha iyi hissettim, yavaş yavaş iyileştiğimi, ağrılarımın azaldığını görüyordum. 15 seansın sonunda en ufak bir ağrım bile kalmamıştı. Kendimi tamamen iyileşmiş ve sağlıklı hissediyordum. Seni ameliyat etmemiz lazım yoksa felç kalırsın diyen doktordan sonra Bünyamin hocamın bu tedavisi bir ödül gibi oldu bana, adeta dünyaları bağışladı. Hocama çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun ondan. Benim durumumda olan bütün hastalara da hocamı tavsiye ediyorum. 29-04-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Fzt. B Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Fzt. B Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın BÜNYAMİN AYDIN FİZYOTERAPİ VE DANIŞMANLIK MERKEZİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın Fizyoterapi, uzmanıdır. Siyatik tedavisi, Manuplasyon ve Mobilizasyon Teknikleri, Nörolojik rehabilitasyon, Ortopedik operasyon sonrası erken dönem rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon, Pelvik Taban Rehabilitasyon, Pelvik Taban Rehabilitasyonu, Schroth Skolyoz Tedavisi, Manuel Terapi ve Bantlama alanlarında hizmet veriyor ve Postür (Duruş) Bozuklukları, Manipülasyon, Manuel Terapi, Manuel Terapi ve Bantlama, Mat Pilates hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Fzt. B Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Fzt. Bünyamin Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Fzt. B Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.