Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı

Diyetisyen - İstanbul

Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Atatürk Cad. Dilkum Sitesi 5. Blok D:12 Kozyatağı (Günaydın Restoran Karşısı)  Kadıköy, İstanbul
CAN DİYET - Beslenme ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgecan Astarlı Hakkında

Özgecan Astarlı Kimdir?

Uzm. Dyt. Özgecan ASTARLI, 1980 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme Diyetetik Bölümü’nde başlamış olduğu lisans eğitimini 2003 yılında ‘Total Parenteral Beslenen Hastaların Genel Durum Değerlendirmesi’ adlı tezi ile tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Lisans eğitimi sırasında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi yetişkin bölümü, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi  Kafeteryalar Müdürlüğü’nde staj yaparak deneyim kazanmıştır.

2008 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘Halk Sağlığı Bölümü’nde ‘Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. ve 5. sınıf öğrencilerinde beslenme bilgi düzeylerinin ve beslenme alışkanlıklarının değerlendirilmesi’ adlı yüksek lisans tezi ile lisans üstü eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca yüksek lisans tezi, 12. Dünya Halk Sağlığı kongresinde poster olarak yayınlanmıştır.

2003-2006 yılları arasında 3 yıl süreyle Özel Mihrimah Sultan Tıp Merkezi’nde klinik diyetisyen olarak çalışmıştır. Aktif çalışma hayatına başladığı 2003 yılından günümüze tüm danışanlarına; pozitif bilim ve etik meslek ilkeleri doğrultusunda, bilinçli ve sağlıklı beslenme konularında süreklilik ihtiva eden yaşam standardı kazandırmayı ilke edinmiş olan Uzm. Dyt. Özgecan ASTARLI, 2006 yılından beri Kadıköy'de bulunan kendi merkezinde, kişiye ve kurumlara özel diyet danışmanlığı hizmeti vermektedir. 

Obezite Diyetisyenliği, Diyabet Diyetisyenliği, Metabolik Sendrom, Kardiyometabolik Risk Yöntemi, Karbonhidrat Sayımı, İnsülin Pompası Uygulamaları, Fiziksel Aktivite ve Obezite, Toplu Beslenme Sistemlerinde Özelleştirme konularında pek çok kurs ve sempozyuma katılmıştır.

Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesi olan Uzm. Dyt. Özgecan ASTARLI, evli ve 2 çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Gıda Alerjileri
 • Tip 2 Diyabet
 • Tip 1 Diyabet
 • Alkali Diyet
 • Enteral Beslenme
Tedaviler
 • Çocuk beslenmesi
 • Zayıflama diyetleri
 • Diyabet diyeti
 • Kurumsal beslenme danışmanlığı
 • Gelişme geriliği

Özgecan Astarlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Özgecan Astarlı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Di̇yet ve doğru beslenme

  Bende reflü var bunu i̇çi̇n bana di̇yet li̇stesi̇ verebi̇li̇r mi̇si̇ni̇z?ayrica i̇deal ki̇lom 55 fakat ben doğumdan sonra 64ün altina i̇nemedi̇m nasil bi̇r di̇yet öneri̇rsi̇ni̇z?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Öneriniz var mı lütfeennn

  Merhaba , ben 16 yaşında 160 boyunda 55 kilo biriyim ve çok kilolu olduğumu düşünüyorum özellikle bacaklarım çok kalın ve çok göbeğim var yada ben böyle düşünüyorum iki üç gündür bişey yemeden / az kalorili şeyler yiyerek bi diyet gibi bişey yapmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum halsiz oluyorum a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dyt. � Astarlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dyt. � Astarlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı CAN DİYET - Beslenme ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Zayıflama diyetleri, Diyabet diyeti, Kurumsal beslenme danışmanlığı, Gelişme geriliği, Prematüre beslenmesi, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Sağlıklı kilo alma alanlarında hizmet veriyor ve Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet, Alkali Diyet, Enteral Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dyt. � Astarlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dyt. Özgecan Astarlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dyt. � Astarlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.