Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş

Diyetisyen - Adana
5.0

Aşırı Kilo Alımı, Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi, Kilo Problemleri

5.0

“Nihal hanım 2010 yılında girdi, tüm fazla kilolardan kurtuldum, aradan 9 yul geçti. 1 kilo bile alma...” Devamı

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş

Dyt. Nihal DURUKAN KELEŞ, Adana'da doğmuştur. 2005 yılında Adana Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olmasının ardından Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini "Yetişkinlerde besin takviyeleri ve tatlandırıcı kullanım durumu" başlıklı ödüllü tezi ile 2010 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır.

Dyt. Nihal DURUKAN KELEŞ, Şişli Florence Nightingale Hastanesi, Adana Çukurova Devlet Hastanesi, Erciyes Üniversitesi Kardiyoloji, Nefroloji, Onkoloji Hastaneleri'nde ve toplu beslenme yapan pek çok farklı kuruluşta stajları yaparak henüz öğrenciyken mesleğine dair deneyim kazanmaya başlamıştır.

2 yıl Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Diyetisyen olarak, görev yapmış, birçok yayın organında, okulda, büyük şirketlerde ve diyaliz merkezlerinde beslenme eğitimler, vermiş olan Dyt. Nihal DURUKAN KELEŞ, 2010 - 2012 yılları arasında özel bir hastanede 2 yıl boyunca görev yaptıktan sonra Diyet Adana Beslenme Danışmanlığı'nı kurmuştur. Sonrasında yine Macropus Adana Spor, Diyet ve Dans Merkezi'ni kurmuş sağlıklı beslenmenin yanında spor hizmetine de başlamıştır.

Birçok başarı öyküsüne imza atmış olan ve en büyük tutkusunun mesleği olduğunu ifade eden Dyt. Nihal DURUKAN KELEŞ, halen İstanbul Acıbadem Üniversitesi'nde yüksek lisan eğitimine devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve iki çocuk annesidir.

Nihal Durukan Keleş Beslenme Danışmanlık Merkezi
Cemalpaşa Mahallesi Gazipaşa Bulvarı Mengi Apt. NO:3 K:2 Seyhan/Adana
Hizmetler
Diyabet diyeti Gebelik ve beslenme Beslenme planı Kilo alma diyetleri Kilo verme diyetleri Devamı

Hakkında

Dyt. Nihal DURUKAN KELEŞ, Adana'da doğmuştur. 2005 yılında Adana Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olmasının ardından Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini "Yetişkinlerde besin takviyeleri ve tatlandırıcı kullanım durumu" başlıklı ödüllü tezi ile 2010 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Aşırı Kilo Alımı Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Kilo Problemleri Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet Tip 1 Diyabet Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
Ayş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Nihal hanım 2010 yılında girdi, tüm fazla kilolardan kurtuldum, aradan 9 yul geçti. 1 kilo bile almadın, sağlıklı beslenmenin tüm a-b-c’sini öğretti. Bu süreçte bir de doğum yaptım, doğum sonrası da emzirme döneminden sonra tüm kilolarımdan yine öğrendiklerim ve tüm öğrettikleriyle kilolarımı verdim. Çok ama çok başarılıdır, eğer doğru diyetisyeni arıyorum diyorsanız benim ilk ve son diyetisyenim oldu ?

ok
Oya K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok başarılı çok, 40 günde 6 kilo ve çoğu yağdan, daha önemlisi doğru beslenmeyi öğreterek,yormadan,sıkmadan, defalarca başlamış ve pes etmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum, Koyuncu

HE
Hac*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kendisinden online olarak destek almama rağmen son derece ilgili davrandı sağolsun. Olayın diyet olmadığını o kadar sade ve zorlamadan anlatıyor ki; farkına varmadan sağlıklı beslenmeye alışmış biri olup çıkıyorsunuz. En önemli nokta da verdiğim kiloları bir daha geri almadım. Daha önceki denemlerimde hep bir verip on alıyordum halbu ki. Sanırım sihirli bir reçetesi var☺ Bir hafta da beş kilo gibi vaadleri yoktu ve kilo verme sürecim biraz ağır ilerliyordu. O kadar iyi motive etti ve aslında olması gerekenin bu olduğunu o kadar net anlattı ki şimdi aylardır hiç gram almayınca bunun ne demek olduğunu anladım. Kendisine çok teşekkür ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.

mb
Mer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Nihal Hanım ile 2 yıldır düzenli görüşüyorum. Öncesinde hedeflediği kiloya indik. 1 yılda 34 kilo verdim. şuan koruma diyeti yapıyor, bir yıldır da kilomu koruyorum. Sağlıklı beslenme artık yaşam tarzım haline geldi. Çok teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş Nihal Durukan Keleş Beslenme Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dyt. Nihal Durukan Keleş Diyetisyen uzmanıdır. Aşırı Kilo Alımı, Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi, Kilo Problemleri alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet diyeti, Gebelik ve beslenme, Beslenme planı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube