Uzm. Dyt. Işınsu Köksal

Diyetisyen - Ankara
5.0

Obezite, Kemik iliği naklinde beslenme tedavisi, Kemik iliği tranplantasyonunda beslenme tedavisi

5.0

“Gözle görülür ve insanı mutlu eden özgüvenini yükselten sonuçlar aldığım için çok memnun kaldığım ba...” Devamı

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal

Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamlamıştır.  Yüksek lisans eğitimini, İskoçya Aberdeen Üniversitesi’nde “Human Nutrition” (Toplum Sağlığı Beslenmesi) üzerine başarıyla tamamlamış. Aynı zamanda Birleşik Krallık'taki Association for Nutrition beslenme kuruluşunun da bir üyesi olmaya hak kazanmıştır.

Yüksek lisans eğitimi boyunca Aberdeen Weight Equilibrium kliniğinde sağlıklı beslenme danışmanı olarak çalışmıştır. Sonrasında part-time olarak Herbal Life’ın beslenme takviyelerinin satış ve ürün danışmanlığını gerçekleştirmiştir. Türkiye’ye geri dönüş yaptıktan sonra Memorial Sağlık Grubu’nun Wellness kliniğinde uzman diyetisyen ve sağlıklı beslenme danışmanı olarak çalışmalarına devam etmiş ve danışanlarına besin intoleransları ve özel durumlarına yönelik (polikistik over sendromu, duygu-durum bozuklukları, kardiyovasküler hastalıklar, insülin direnci, tip- 1 ve tip-2 diyabet, tiroid bozuklukları, haşimato hastalığı sporda beslenmevb.) sağlıklı beslenme planları hazırlamış ayrıca IBM, Petrol Ofisi gibi şirketlere sağlıklı beslenme ve yoğun iş hayatında beslenme ile ilgili workshoplar vermiştir. Memorial-Raffles Hotel’in ortaklaşa gerçekleştirdiği Detoks Programının detoks menülerini de hazırlayan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği'ne üyeliği bulunmaktadır. Çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme danışmanlığı yapan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL bir çok restaurant için fit menüler hazırlamıştır. Memorial Sağlık Grubundan Bayek Sağlık Grubuna geçiş yapan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, mesleki çalışmalarına Ankara Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Bağırsak ve Psikoloji Sendromu, İlk 1000 Gün Gebe ve Çocuk Beslenme Kongresi, Sporcu Diyetisyenliği, Kardiyoloji Diyetisyenliği, Onkoloji Diyetisyenliği sertifikaları bulunmakta, çok iyi derecede ingilizce ve iyi derecede fransızca bilmektedir.

Özel Bayındır Hastanesi
Kızılırmak Mah. 53.Cad.No:17 Söğütözü Çankaya/Ankara
Hizmetler
Kalp damar hastalıkları ve beslenme Zayıflama programı Zayıflama diyetleri Yeni doğan metabolik hastalık Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları Devamı

İlgi Alanları

Obezite Kemik iliği naklinde beslenme tedavisi Kemik iliği tranplantasyonunda beslenme tedavisi Kemoterapide beslenme Kilo Alma Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
L. İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Gözle görülür ve insanı mutlu eden özgüvenini yükselten sonuçlar aldığım için çok memnun kaldığım başarılı bir diyetisyen. Işınsu hanım gerçekten çok ilgili ve işini aşkla yapan severek yapan herkese yardımcı olan çok iyi bir diyetisyendir. Bugün bir sorun olsa yine ilk gideceğim kişidir. Çok teşekkür ederim gerçekten.

YK
Y. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok iyi bir diyetisyendir ışınsu köksal. Uzman diyetisyendir aynı zamanda. Uzman olduğunu kendisine tedavi olduktan sonra anladım zaten. Tedavi derken sağlıklın beslenme ve diyet tedavisi tabii ki. Çok iyi sonuçlar aldım ve herkese de öneriyorum ışınsu hanımı.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal Özel Bayındır Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal Diyetisyen uzmanıdır. Obezite, Kemik iliği naklinde beslenme tedavisi, Kemik iliği tranplantasyonunda beslenme tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Zayıflama programı, Zayıflama diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube