Uzm. Dyt. Işınsu Köksal

Diyetisyen - Ankara

Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Kilo Kontrolü, Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Kızılırmak Mah. 53.Cad.No:17 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Özel Bayındır Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Işınsu Köksal Hakkında

Işınsu Köksal Kimdir?

Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarıyla tamamlamıştır.  Yüksek lisans eğitimini, İskoçya Aberdeen Üniversitesi’nde “Human Nutrition” (Toplum Sağlığı Beslenmesi) üzerine başarıyla tamamlamış. Aynı zamanda Birleşik Krallık'taki Association for Nutrition beslenme kuruluşunun da bir üyesi olmaya hak kazanmıştır.

Yüksek lisans eğitimi boyunca Aberdeen Weight Equilibrium kliniğinde sağlıklı beslenme danışmanı olarak çalışmıştır. Sonrasında part-time olarak Herbal Life’ın beslenme takviyelerinin satış ve ürün danışmanlığını gerçekleştirmiştir. Türkiye’ye geri dönüş yaptıktan sonra Memorial Sağlık Grubu’nun Wellness kliniğinde uzman diyetisyen ve sağlıklı beslenme danışmanı olarak çalışmalarına devam etmiş ve danışanlarına besin intoleransları ve özel durumlarına yönelik (polikistik over sendromu, duygu-durum bozuklukları, kardiyovasküler hastalıklar, insülin direnci, tip- 1 ve tip-2 diyabet, tiroid bozuklukları, haşimato hastalığı sporda beslenmevb.) sağlıklı beslenme planları hazırlamış ayrıca IBM, Petrol Ofisi gibi şirketlere sağlıklı beslenme ve yoğun iş hayatında beslenme ile ilgili workshoplar vermiştir. Memorial-Raffles Hotel’in ortaklaşa gerçekleştirdiği Detoks Programının detoks menülerini de hazırlayan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği'ne üyeliği bulunmaktadır. Çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme danışmanlığı yapan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL bir çok restaurant için fit menüler hazırlamıştır. Memorial Sağlık Grubundan Bayek Sağlık Grubuna geçiş yapan Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, mesleki çalışmalarına Ankara Özel Bayındır Söğütözü Hastanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Bağırsak ve Psikoloji Sendromu, İlk 1000 Gün Gebe ve Çocuk Beslenme Kongresi, Sporcu Diyetisyenliği, Kardiyoloji Diyetisyenliği, Onkoloji Diyetisyenliği sertifikaları bulunmakta, çok iyi derecede ingilizce ve iyi derecede fransızca bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
Yabancı Diller
 • Fransızca
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri
 • Kilo Kontrolü
 • Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları
 • Koruyucu Sağlık Hizmeti
 • Yaşlı Beslenmesi
Tedaviler
 • Çocuk beslenmesi
 • Gebelik ve beslenme
 • Sağlıklı kilo alma
 • Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme
 • Gelişme geriliği
Anlaşmalı Kurumlar
 • Türkiye İş Bankası

Işınsu Köksal Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gözle görülür ve insanı mutlu eden özgüvenini yükselten sonuçlar aldığım için çok memnun kaldığım başarılı bir diyetisyen. Işınsu hanım gerçekten çok ilgili ve işini aşkla yapan severek yapan herkese yardımcı olan çok iyi bir diyetisyendir. Bugün bir sorun olsa yine ilk gideceğim kişidir. Çok teşekkür ederim gerçekten. 14-09-2016

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok iyi bir diyetisyendir ışınsu köksal. Uzman diyetisyendir aynı zamanda. Uzman olduğunu kendisine tedavi olduktan sonra anladım zaten. Tedavi derken sağlıklın beslenme ve diyet tedavisi tabii ki. Çok iyi sonuçlar aldım ve herkese de öneriyorum ışınsu hanımı. 07-06-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dyt. I Köksal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dyt. I Köksal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Işınsu Köksal ile anlaşmalı?
Işınsu Köksal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Türkiye İş Bankası )

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dyt. Işınsu Köksal Özel Bayındır Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dyt. Işınsu Köksal Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Gebelik ve beslenme, Sağlıklı kilo alma, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Gelişme geriliği, Zayıflama programı, Zayıflama diyetleri, Yeni doğan metabolik hastalık, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Reaktif hipoglisemi ve beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Kilo Kontrolü, Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları, Koruyucu Sağlık Hizmeti, Yaşlı Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dyt. Işınsu Köksal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dyt. I Köksal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dyt. Işınsu Köksal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dyt. I Köksal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.