Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger

Diyetisyen - İstanbul
5.0

Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi), Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi

5.0

“Önerdiği programlar ile her şeyi kısa sürede yoluna koymayı başardık. Samimi tavırları ve hastasına ...” Devamı

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger

İlk ve tek tercihim olan Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde lisans eğitimi aldım. Hacettepe Üniversitesinden 2007 yılında başarıyla mezun oldum. 2009 yılında yüksek lisans eğitimime Haliç Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik bölümü’nde devam ederek ‘Uzman Diyetisyen’ ünvanını kullanmaya hak kazandım.

Mezuniyet sonrası Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Etiler Şubesi, Dora Hastanesi, Etiler Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi gibi çeşitli kurumlarda çalıştım. Her biri bana fazlasıyla mesleki deneyim kattı.

Mezun olduğum yıldan bu yana çeşitli TV kanallarında yayınlanan sağlık programlarına,  haber bültenlerine uzman konuk olarak destek veriyor; dergi ve gazetelere düzenli yazılar hazırlıyorum.

Sağlık, beslenme, güzellik, wellness, vb. sağlıklı yaşama dair düzenlenen çeşitli toplantı ve etkinliklerde beslenme üzerine konuşmacı olarak yer alıyorum.

Fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor; halkın sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmesine katkı sağlıyorum.

Beslenme ve Diyet konulu sempozyum, fuar, kongre, vb. mesleki toplantılara katılıyor, bu sayede yenilikleri takip etme şansını yakalıyorum. Mesleğim benim için adeta bir hobi gibi!

2014 yılı itibariyle ‘Renkli Diyet’ markasını yarattım. ‘Renkli Diyet’ ismini verdiğim danışmanlık ofisimde danışmanlık hizmetlerini vermeye başladım. Bireysel beslenme danışmanlığı ve Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra firmalara da Diyetisyen danışmanlık hizmeti veriyorum.

İlk kitabım olan ‘Renklerle Diyet’ 2015 yılında basılmış olup tüm kitabevlerinde satışa sunulmuştur.

Evliyim ve Özgür isminde bir oğlum var.

Akasya Kent Etabı B1 Blok No 145 Acıbadem -Üsküdar Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Kilo verme diyetleri Çocuk Beslenmesi Gebelik ve beslenme Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme Kalp damar hastalıkları ve beslenme Devamı

Hakkında

İlk ve tek tercihim olan Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde lisans eğitimi aldım. Hacettepe Üniversitesinden 2007 yılında başarıyla mezun oldum. 2009 yılında yüksek lisans eğitimime Haliç Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik bölümü’nde devam ederek ‘Uzman Diyetisyen’ ünvanını kullanmaya hak kazandım. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi) Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Karaciğer kanserinde beslenme Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞG
Şey*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Önerdiği programlar ile her şeyi kısa sürede yoluna koymayı başardık. Samimi tavırları ve hastasına değerli hissettirmesi ile benim için özel bir doktor oldu. Kendimi her zamankinden daha mutlu hissediyorum ve bunda İpek Ağaca Özgerin payı çok fazla. Teşekkür ediyorum İpek hanım.

EB
Erd*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İpek hanım tekrar sağlığıma kavuşmamı sağladı. Hem güler yüzlü hem başarılı bir doktor olan İpek Ağaca Özger tercih edilmesi gereken diyetisyenlerden. Çekinmeden gidebilirsiniz eminim sizlere de her konuda yardımcı olacaktır. Sağolun İpek hanım.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger Diyetisyen uzmanıdır. Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi), Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kilo verme diyetleri, Çocuk Beslenmesi, Gebelik ve beslenme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube