Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger, İstanbul, Diyetisyen

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger

Diyetisyen - İstanbul

Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme, Kişiye Özel Diyetler, Diyet Ürünleri

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Akasya Kent Etabı B1 Blok No 145 Acıbadem -Üsküdar  Üsküdar, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İpek Ağaca Özger Kimdir?

İlk ve tek tercihim olan Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde lisans eğitimi aldım. Hacettepe Üniversitesinden 2007 yılında başarıyla mezun oldum. 2009 yılında yüksek lisans eğitimime Haliç Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik bölümü’nde devam ederek ‘Uzman Diyetisyen’ ünvanını kullanmaya hak kazandım.

Mezuniyet sonrası Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Etiler Şubesi, Dora Hastanesi, Etiler Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi gibi çeşitli kurumlarda çalıştım. Her biri bana fazlasıyla mesleki deneyim kattı.

Mezun olduğum yıldan bu yana çeşitli TV kanallarında yayınlanan sağlık programlarına,  haber bültenlerine uzman konuk olarak destek veriyor; dergi ve gazetelere düzenli yazılar hazırlıyorum.

Sağlık, beslenme, güzellik, wellness, vb. sağlıklı yaşama dair düzenlenen çeşitli toplantı ve etkinliklerde beslenme üzerine konuşmacı olarak yer alıyorum.

Fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor; halkın sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmesine katkı sağlıyorum.

Beslenme ve Diyet konulu sempozyum, fuar, kongre, vb. mesleki toplantılara katılıyor, bu sayede yenilikleri takip etme şansını yakalıyorum. Mesleğim benim için adeta bir hobi gibi!

2014 yılı itibariyle ‘Renkli Diyet’ markasını yarattım. ‘Renkli Diyet’ ismini verdiğim danışmanlık ofisimde danışmanlık hizmetlerini vermeye başladım. Bireysel beslenme danışmanlığı ve Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra firmalara da Diyetisyen danışmanlık hizmeti veriyorum.

İlk kitabım olan ‘Renklerle Diyet’ 2015 yılında basılmış olup tüm kitabevlerinde satışa sunulmuştur.

Evliyim ve Özgür isminde bir oğlum var.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..

İpek hanım tekrar sağlığıma kavuşmamı sağladı. Hem güler yüzlü hem başarılı bir doktor olan İpek Ağaca Özger tercih edilmesi gereken diyetisyenlerden. Çekinmeden gidebilirsiniz eminim sizlere de her konuda yardımcı olacaktır. Sağolun İpek hanım. 27-10-2017

yda..

Önerdiği programlar ile her şeyi kısa sürede yoluna koymayı başardık. Samimi tavırları ve hastasına değerli hissettirmesi ile benim için özel bir doktor oldu. Kendimi her zamankinden daha mutlu hissediyorum ve bunda İpek Ağaca Özgerin payı çok fazla. Teşekkür ediyorum İpek hanım. 14-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. İpek Ağaca Özger tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.