Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir, Ankara, Diyetisyen

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir

Diyetisyen - Ankara

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kilo Problemleri, Sağlıklı Beslenme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Oran Mah. Kudüs Cad. Park Oran Ofis Kat : 5 No: 9  Çankaya, Ankara
Dyt. Gülden DEMİR Beslenme ve Diyet Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gülden Cinasal Demir Kimdir?

Uzm. Dyt. Gülden DEMİR, 1976 yılında İskenderun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı lisans eğitimini 1998 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. 2001 yılında ise yine Hacettepe Üniversitesi'nden  klinik diyetisyenliği alanında lisans üstü derecesini almıştır.

Mezuniyetinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 1 yıl süreyle, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ise 16 yıl süreyle akademik ve klinik çalışmalarda bulunmuş olan Uzm. Dyt. Gülden DEMİR, mesleki çalışmalarına şu anda Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı eşi Dr. Yücel Demir ile birlikte Ankara'da bulunan özel kliniğinde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dyt. G Cinasal Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dyt. G Cinasal Demir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir Dyt. Gülden DEMİR Beslenme ve Diyet Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Zayıflama diyetleri, Zayıflama programı, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Sağlıklı kilo alma, Metabolik hastalıklarda beslenme, Kurumsal beslenme danışmanlığı, Kilo verme diyetleri, Kanserde beslenme, Kalp damar hastalıkları ve beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kilo Problemleri, Sağlıklı Beslenme, Genel Diyet, Bebek Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dyt. G Cinasal Demir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dyt. Gülden Cinasal Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dyt. G Cinasal Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.