Uzm. Dyt. Deniz Berksoy, İstanbul, Diyetisyen

Uzm. Dyt. Deniz Berksoy

Diyetisyen - İstanbul

Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi, Diyet Ürünleri, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Deluxia Suites Barbaros Mah. Mor Menekşe Sokak No:3A **** Ataşehir  Ataşehir, İstanbul
Deniz Diyet Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Deniz Berksoy Hakkında

Deniz Berksoy Kimdir?

Uzm. Dyt. Deniz BERKSOY, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır. 4 yıllık lisans eğitimi süresince İzmir Kent Hastanesi, İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi, Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi, Ankara Dışkapı SSK Çocuk Hastanesi gibi Türkiye'nin önde gelen hastanelerinde stajlar yapmıştır.

2008-2011 yılları arasında Ankara Üniversitesi BESYO Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı’nda yüksek lisans derecesini almış ve Uzman Diyetisyen olmuştur. Lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca pek çok seminer ve kongreye katılmıştır. 2008 yılında Ankara - İstanbul - İzmir İllerinde Çalışan Sağlık Personeli’nin Obezite Prevelansı’ başlıklı lisans tez araştırması Japonya’nın Yokohama kentinde ‘15. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi’nde - ICD - poster olarak sunulmuştur.

Uzm. Dyt. Deniz BERKSOY'un, 2011 yılında ‘İzmir ve Ankara İllerinde Yaşayan Kadınların Fiziksel Aktivite Düzeylerini ve Beslenme Alışkanlıklarını Etkileyen Faktörlerin Karşılaştırılması’ başlıklı yüksek lisans tez çalışması Antalya’da ‘1. Uluslararası Fiziksel Aktivite, Beslenme ve Sağlık Kongresi’nde sözel bildiri olarak sunulmuştur.

Üstün Yemekçilik, Base Life Club Spor Merkezi, HDL Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi gibi merkezlerde beslenme eğitimi ve danışmanlık hizmeti vermiş olan Uzm. Dyt. Deniz BERKSOY, Sky Tv, Yeni Asır Tv, STV, Ege Tv, Star Tv gibi kanallarda beslenme ve obezite konularında haberleri yayınlanmış, Diva, Yeniasır, 9 Eylül, Bugün, Posta, Habertürk, Hürriyet gibi gazete ve dergilerde beslenme ile ilgili çeşitli konularda haber ve yazıları yayınlanmıştır ve yayınlanmaya devam etmektedir.

2012 yılında İzmir - Konak'ta kurduğu Deniz Diyet Danışmanlık Hizmetleri'nde danışanlarına kilo verme, kilo alma, hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme, çocukluk ve ergenlik döneminde beslenme, hastalıklarda beslenme, spora özel beslenme vb. hizmet vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
 • Diyet Ürünleri
 • Zayıflama (Kilo verme) tedavisi
 • Sağlıklı Beslenme
 • Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit
Tedaviler
 • Kilo verme diyetleri
 • Zayıflama programı
 • Polikistik over (PCOS) ve infertilitede diyet tedavisi
 • Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi
 • İnfertilitede beslenme tedavisi

Diyetisyen Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..�ancı

Deniz Hanım sayesinde kısa zamanda ciddi yağ kaybı sağlayarak istediğimiz sonuca ulaştık. Doğru beslenme programı, sıkı motivasyonu ve güler yüzüyle konusunda gerçekten uzman! Artık ayna karşısında çok daha mutluyum ve bu mutluluğun en büyük mimarı olarak kendisini görüyorum. İyi ki Deniz Hanım'ı seçmişim. 25-11-2015

a..�ancı

Deniz Hanım sayesinde kısa zamanda ciddi yağ kaybı sağlayarak istediğimiz sonuca ulaştık. Doğru beslenme programı, sıkı motivasyonu ve güler yüzüyle konusunda gerçekten uzman! Artık ayna karşısında çok daha mutluyum ve bu mutluluğun en büyük mimarı olarak kendisini görüyorum. İyi ki Deniz Hanım'ı seçmişim. 25-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Deniz Berksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gebelik sekeri hamurisi

  Merhaba 34 haftalik hamileyim sekerim var duzenli olcuyorum doktorun soyledigi siniri hic gecmiyor dikkatte ediyorum yedigime ictigime fakat bazen arada kaciriyorum mesela bugun 1 tane pogaca yedim yanında ayran ictim . 1. saat sekerim 115 2.saat 112 3.saat 92 sekerim yükselmedi fakat ben gened... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dyt. Deniz Berksoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diyabet gebelik sarı leblebi

  Merhaba 32 haftalik hamileyim sekerim var sarı leblebi yiyorum gunde 1 avuc kadar fakat şüpheye düştüm leblebi sekeri yukseltirmi seker hastalarina zararlımi gunde bir avuc yemekde sakınca varmi? sekerim yukseltirmi ?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dyt. Deniz Berksoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.