Uzm. Dt. Hakan Aydın, Antalya, Diş Hekimi

Uzm. Dt. Hakan Aydın

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - Antalya

Genel Endodonti, Estetik Diş Hekimliği, Diş Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Çağlayan Mah. Barınaklar Bulvarı No:78 Lara  Muratpaşa, Antalya
Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Servis Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Hakan Aydın Kimdir?

Dr. Dt. Hakan AYDIN, 1983 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans eğitimini 2001-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 2012-2016 yılları arasında ise Akdeniz Üniversitesi Endodonti Anabilim Dalı'ndan Endodonti Uzmanlığını almıştır.

Askerlik vazifesini 2006-2007 yılları arasında Yedek Subay Diş Tabibi olarak yerine getirmiş olan Dr. Dt. Hakan AYDIN, 2008-2012 yılları arasında İstanbul Özel Vizyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hizmet vermiştir. 2016 yılından beri ise mesleki çalışmalarına Özel Süleyman Mert Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi Türk Endodonti Derneği, Antalya Diş Hekimleri Odası ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesi olup birçok bilimsel sempozyum ve kongrelere katılmış ve katılmaya devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..oglu

Doktor Hakan bey ile tanışmamız tatildeyken yaşadığım ciddi diş ağrısı sebebiyle oldu. Kendisi hakkında çevremde duyduğum olumlu yorumlar sayesinde tanıştım. Randevum olmamasına rağmen yaşadığım acının farkında olup, en hızlı şekilde gereken müdahaleyi yaparak 3 gündür kapı kapı dolaştığım diğer diş hekimlerinin yapamadığını ya da yapmaya cesaret edemediğini (!) yaptı. Etik davranışları, bilgisi, tecrübesiyle başarılarının devam edeceğine eminim. Sizin gibi bir doktor ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. 24-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dt. Hakan Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.