Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol, İzmir, Diş Hekimi

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İzmir

Ağız İçinde Tümör, Çene Kemiği Hastalıkları, İmplant Uygulamaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Sümer, 35260  İzmir
İzmir Eğitim Diş Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Yiğit Hepşenol Hakkında

Ahmet Yiğit Hepşenol Kimdir?

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ahmet Yiğit Hepşenol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dt. A Hepşenol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dt. A Hepşenol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol İzmir Eğitim Diş Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Gömük diş operasyonları, Kanal tedavisi, Dental implant, Gömülü diş çekimi alanlarında hizmet veriyor ve Ağız İçinde Tümör, Çene Kemiği Hastalıkları, İmplant Uygulamaları, Çene Kırığı, Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dt. A Hepşenol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dt. Ahmet Yiğit Hepşenol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dt. A Hepşenol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.