Uzm. Dr. Zeynep Pınar

Psikiyatri - İstanbul
5.0

Alkol ve Madde Bağımlılığı, Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık tedavisi

5.0

“Yıllar önce kayseri de yollarımız kesişti,babamın 17 yıl süren hastalığının şifa bulmasının sebebidi...” Devamı

Uzm. Dr. Zeynep Pınar

Uzm. Dr. Zeynep Pınar, ilköğretim öğrenimini Manisa'nın Alaşehir ilçesinde, lise öğrenimini ise İzmir Kız Lisesi’nde tamamladı. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde sürdüren Dr. Pınar 1986 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı.

Dr. Pınar, 1987 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisasına başladı, ihtisası sırasında kadın ve erkek psikoz servisi, adli psikiyari servisi, alkol ve madde bağımlılığı kliniği (AMATEM) nevroz kliniği, nöroloji kliniği yanısıra çocuk ve ergen psikiyatrisi için İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, acil dahiliye için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim gördü. “Şizofrenide Sol El Kullanımı” konulu tezini bitirerek 1991’de uzmanlık eğitimini tamamladı.

Dr. Pınar, 1991 ile 1992 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Psikoz servisi ve Ayakta Tedavi Servisi'nde görev aldı. Mecburi hizmeti nedeniyle 1992'de Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri bölümünde hizmet verdi ve bunun yanında 1993 ile 2008 yılları arasında Kayseri ilinde özel muayehanesinde hasta kabullerini gerçekleştirdi ve sonraki süreçte eğitim çağında olan iki çocuğu için İstanbul'a dönüş yaptı.

Dr. Pınar, 2011 yılından 2014 yılının Mayıs ayına kadar Hümanite Psikiyatri Merkezi'nde sorumlu hekim ve eğitim kordinatörü olarak stajerlere ve kurumlara eğitimler düzenledi. Psikoyaşam seminerlerinin koordinasyonunu yaptı.

Dr. Pınar, 2014 yılının Mayıs ayından itibaren itibaren Fulya/Beşiktaş Teracce Center’da kendi özel muayenesinde hasta kabullerini sürdürmektedir. Özel ilgi alanları arasında şizofrenik bozukluklar, duygu durum bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktive bozukluğu, cinsel fonksiyon bozuklukları, alkol ve sigara bağımlılığı, kaygı bozuklukları, öfke kontrolü, stresle başetme, zor kişiliklerle başetme konuları yer almaktadır.

Dr. Pınar, meslek hayatı dışında ülkemizde eksik kalan “Koruyucu Ruh Sağlığı” hizmetlerine yönelik her türlü eğitim, konferans, televizyon programlarını kesintisiz 20 yıldır gönüllü olarak katılım sağlamaktadır. Pek çok eğitim kurumuna yönelik “ders başarısı, sigara ve madde bağımlılığı, anne baba tutumu” gibi seminerler vermiştir.  Belediye, dernekler, vakıflar ve sayısız kuruma “öfke kontrol, iletişim becerileri” gibi eğitimler vermiştir.

Uzm. Dr. Zeynep PINAR Muayenehanesi - Moral Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
Teşvikiye Mah. HakkıYeten Cad. No: 11 Terrace Fulya Center 2. Blok Kat: 12 D/70 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi Luxopuncture yöntemi Good enough zeka testi Duygu odaklı terapi (eft) Regresyon terapisi Devamı

Hakkında

Uzm. Dr. Zeynep Pınar, ilköğretim öğrenimini Manisa'nın Alaşehir ilçesinde, lise öğrenimini ise İzmir Kız Lisesi’nde tamamladı. Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde sürdüren Dr. Pınar 1986 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Alkol ve Madde Bağımlılığı Kişilik Bozuklukları Bağımlılık tedavisi Şizofreni Şizoaffektif Bozukluk Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mer*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Yıllar önce kayseri de yollarımız kesişti,babamın 17 yıl süren hastalığının şifa bulmasının sebebidir kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum

AY
Ard*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 yıl önce

Teşekkürler

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zeynep Pınar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Zeynep Pınar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Zeynep Pınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Zeynep Pınar Uzm. Dr. Zeynep PINAR Muayenehanesi - Moral Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Zeynep Pınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Zeynep Pınar Psikiyatri uzmanıdır. Alkol ve Madde Bağımlılığı, Kişilik Bozuklukları, Bağımlılık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi, Luxopuncture yöntemi, Good enough zeka testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube