Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Adenohipofiz Hastalıkları, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat: 3 Daire: 7  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zeynep Oşar Siva Kimdir?

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Zeynep Oşar Siva, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 1
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..iklar

Hiç memnun kalmadığım bir danışmanlık oldu 09-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Z Oşar Siva ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Z Oşar Siva şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..), Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar), Hdl kolesterol testi, Böbrek üstü bezi hastalıkları (Adrenal gland hastalıkları), Ogtt (oral glukoz tolerans testi) alanlarında hizmet veriyor ve Adenohipofiz Hastalıkları, Osteoporoz (Kemik Erimesi), Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı), Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı), Hipoglisemi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Z Oşar Siva ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zeynep Oşar Siva hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Z Oşar Siva hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.