Uzm. Dr. Zekeriya Gür, İstanbul, Pratisyen Hekimlik

Uzm. Dr. Zekeriya Gür

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Akrep Sokması, Şişmanlık (Obezite), Bel Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. No: 9 Ceylan Apt. Kat: 3 Daire: 11  Bakırköy, İstanbul
Metabolic Balance Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Zekeriya Gür Hakkında

Zekeriya Gür Kimdir?

Uzm. Dr. Zekeriya GÜR, 1957 yılında Adana'da doğmuştur. İlkokulu Gölcük'te, liseyi İzmit Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine aynı üniversitede ihtisasını almış ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Zekeriya GÜR, mecburi hizmet yükümlülüğünü pratisyenlikte Iğdır’da, uzmanlıkta ise Kırklareli'nde yerine getirmiştir. Çorlu Devlet Hastanesi'ndeki görevinden 2009 yılı Eylül ayında emekli olmuştur.
Meslek hayatının, emeklilikten önceki son 5 yılında, sağlıklı yaşam ve kilo yönetimiyle ilgili çalışmalar yapmıştır.

2009 yılında, Metabolic Balance'ı geliştiren, Metabolizma Endokrin Uzmanı Doç. Dr. Wolf Echart Funfack ile tanışmış ve Metabolic Balance eğitimlerine katılarak Metabolic Balance Türkiye temsilcisi olmuştur. Ardından Trakya Bölge Sorumluluğunu da üstlenmiş olan Uzm. Dr. Zekeriya GÜR, halen İstanbul'da Özel bir FTR kliniğinde, doktorluğun yanı sıra, metabolic balance ile sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

  • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ATATÜRK ÜNIVERSITESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zekeriya Gür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zekeriya Gür kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Gür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zekeriya Gür için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Gür şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zekeriya Gür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zekeriya Gür Metabolic Balance Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zekeriya Gür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zekeriya Gür Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Cilt gençleştirme, Prp yüz gençleştirme, Medikal estetik, Saç mezoterapi ve saç prp alanlarında hizmet veriyor ve Akrep Sokması, Şişmanlık (Obezite), Bel Fıtığı, Bel Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Zekeriya Gür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zekeriya Gür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zekeriya Gür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Gür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zekeriya Gür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Gür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.