Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli

Radyoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Zehra Hilal Adıbelli Hakkında

Zehra Hilal Adıbelli Kimdir?

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zehra Hilal Adıbelli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zehra Hilal Adıbelli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Adıbelli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Adıbelli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zehra Hilal Adıbelli ile anlaşmalı?
Zehra Hilal Adıbelli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Adıbelli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zehra Hilal Adıbelli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Adıbelli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.