Uzm. Dr. Zafer Özyurt

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Beyin Kanaması-Tümörler, Yürüme Bozuklukları, EMG (Elektromiyografi )

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Cevizli Mah. Toros Cad. No : 86  Maltepe, İstanbul
İstanbul Onkoloji Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zafer Özyurt Hakkında

Zafer Özyurt Kimdir?

Uzm. Dr. Zafer Özyurt, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Zafer Özyurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL FATIH SULTAN MEHMET EGITIM VE ARASTIRMA
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Kanaması-Tümörler
 • Yürüme Bozuklukları
 • EMG (Elektromiyografi )
 • SVO
 • Horlama
Tedaviler
 • Aktimetre
 • Mri değerlendirme
 • Parkinson Hastalığı Tedavisi
 • Poligrafi

Zafer Özyurt Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yna..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben 3 sene önce ets ameliyatı oldum ellerim terlediği için ancak ameliyat sonrasında kanat skapulam oluştu. 3 sene boyunca gittiğim doktorlar birşey yapamayacaklarını söylediler ancak FTR ile tedavi edilebilen bir hastalıkmış. 3. senenin sonunda emg'de çıkan sonucum uzun toraksik sinir parsiyel aksonal lezyon. Bu bulguya göre kanat skapulam fizik tedavi ile uzun bir sür içerisinde iyileşme gösterebilir mi? Göstermez ise sinir, ameliyat ile onarılabilir mi yoksa sabitleme veya kas transferi mi yapılması gerekebilir. Tabii ki tedavi kişiye göre değişebilen bir durum ancak bu bulguya göre bir tahminde bulunursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler. 22-12-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zafer Özyurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Zafer Özyurt Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zafer Özyurt kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Özyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zafer Özyurt için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Özyurt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zafer Özyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zafer Özyurt İstanbul Onkoloji Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zafer Özyurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zafer Özyurt Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Aktimetre, Mri değerlendirme, Parkinson Hastalığı Tedavisi, Poligrafi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Kanaması-Tümörler, Yürüme Bozuklukları, EMG (Elektromiyografi ), SVO, Horlama hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Zafer Özyurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zafer Özyurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zafer Özyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Özyurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zafer Özyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Özyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.