Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar, Kayseri, Psikiyatri

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar

Psikiyatri - Kayseri

Vajinismus, Atipik Psikoz, Yapay Bozukluk-Bilinçli Hastalık

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Melikgazi KAYSERİ   Melikgazi, Kayseri
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lişah..lmazer

Öncelikle size hayırlı sağlıklı günler dilerim. Ben Neslişah yılmazer tc53596658568. 10 şubatta size Yozgat üniv. Hastanesine muayene için geldim. Çeşitli testler yapıp ilacımı devam etmemi bir dahaki kontrolde azaltarak kesebileceğimizi söylemiştiniz. Aydında oturuyorum salgından ve yasaklardan dolayı gelemedim. Sizlerin ve tüm sağlık çalışanlarının işi zor Allah yardım etsin inşallah herkese. İlacı kullanmam, dozu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Daha sonra baş ağrım oldu nöroloji ye Meryem tuba hanıma gitmiştim. Bilginize. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah. 22-04-2020

..aoglu

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 12-06-2017

al..kır

4 sene önce eşim in rahatsızlıgıyla tanıştım o puan olarak beş puan bile az dır çok ciddi rahatsızlığı vardı eşimin bana göre kısa Zaman'da netice aldık yüksek dozda ilac almadan hocam teşekkür ederim 04-01-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Hacımusalar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Hacımusalar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar Psikiyatri, uzmanıdır. Emdr, Liebowitz sosyal kaygı ölçeği, Metropolitan okul olgunluğu testi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Rorschach testi alanlarında hizmet veriyor ve Vajinismus, Atipik Psikoz, Yapay Bozukluk-Bilinçli Hastalık, Spor Psikiyatrisi, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Hacımusalar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yunus Hacımusalar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Hacımusalar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.