Doktorun Adresi

Pınarbaşı Mah., Sanatoryum Caddesi Ardahan Sokak D:25, 06280 Keçiören/Ankara  Ankara
Ankara Keçıören Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yunsur Çevik Hakkında

Yunsur Çevik Kimdir?

Uzm. Dr. Yunsur Çevik, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Yunsur Çevik, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yunsur Çevik Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yunsur Çevik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yunsur Çevik kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Çevik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunsur Çevik için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Çevik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yunsur Çevik ile anlaşmalı?
Yunsur Çevik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunsur Çevik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yunsur Çevik Ankara Keçıören Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yunsur Çevik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yunsur Çevik Acil Tıp, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yunsur Çevik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yunsur Çevik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunsur Çevik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Çevik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yunsur Çevik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Çevik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.