Uzm. Dr. Yılmaz Bay, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Yılmaz Bay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Büyüme Ve Gelişme, Romatoid Artrit

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

1738 Sk. No: 2/1 D:1 Hülya Apt.  Karşıyaka, İzmir
Yılmaz Bay Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yılmaz Bay Hakkında

Yılmaz Bay Kimdir?

Uzm. Dr. Yılmaz Bay, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Yılmaz Bay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iha..inç

4 çocuk annesiyim ve Yılmaz Bay 23 yıldır bizim doktorumuzdur.Yılmaz bey çok iyi ve de çok başarılı bir doktordur.Sürekli alanındaki gelişmelerin en yakın takipçisidir.Teşhis koyma ve tedavi uygulamada tanıdığım en iyi çocuk doktorudur.Ege Üniversitesi hastatesinde 3 ay çeşitli bölümlerde yapılan incelemeler ve tahliller sonucudan bir teşhis konamayan ve bu nedenle tedavi uygulanamayan oğlumun tahlilerini kendisine götürdüğümde doğru teşhisi koyup doğru tedaviyi uygulaması sonucunda çocuğumda bende rahatladık.Diğer çocuklarımda dayaşadığımız her sağlık probleminde de her zaman doğru teşhis ve doğru tedavi ile güler yüzü ve de içtenliği ile hep bizim en iyi doktorumuz olmuştur.Ben ve benim gibi düşünen çok sayıda hastası ve hasta yakını var. 03-05-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yılmaz Bay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yılmaz Bay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Bay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yılmaz Bay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Bay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yılmaz Bay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yılmaz Bay Yılmaz Bay Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yılmaz Bay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yılmaz Bay Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Büyüme takibi, Apgar skoru, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Çocuk beslenme, Çocuklarda astım alanlarında hizmet veriyor ve Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi, Büyüme Ve Gelişme, Romatoid Artrit, Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Kalp Ve Damar Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yılmaz Bay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yılmaz Bay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yılmaz Bay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Bay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yılmaz Bay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Bay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.