Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy

Dermatoloji - Mersin

Yüz Gerdirme, Siğil, Aşırı Terleme (Hiperhidrozis)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Zeki Ayan Mah., Okan Merzici Bul. 355/A  Toroslar, Mersin
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yılmaz Aksoy Hakkında

Yılmaz Aksoy Kimdir?

Uzm. Dr. Yılmaz AKSOY, 1949 yılında Urfa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1972 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü'nde, Mersin Devlet Hastanesi'nde ( Başhekim olarak), görev almış olan Uzm. Dr. Yılmaz AKSOY, mesleki çalışmalarına Mersin'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Yüz Gerdirme
 • Siğil
 • Aşırı Terleme (Hiperhidrozis)
 • Lazer Tedavileri
 • Egzema
Tedaviler
 • Fraksiyonel lazer tedavisi
 • Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe
 • Seboreik dermatit
 • Akne izleri
 • Ben(nevüs) takibi

Yılmaz Aksoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Aksoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Aksoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy Dermatoloji, uzmanıdır. Fraksiyonel lazer tedavisi, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Seboreik dermatit, Akne izleri, Ben(nevüs) takibi, Botoks - Dolgu, Cilt bakımı ve akne tedavisi, Deri hastalıkları tanı ve tedavisi, Dermokozmetik Uygulamalar, Dolgu uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Yüz Gerdirme, Siğil, Aşırı Terleme (Hiperhidrozis), Lazer Tedavileri, Egzema hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Aksoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yılmaz Aksoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Aksoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.