Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu, İstanbul, Nükleer Tıp

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu

Nükleer Tıp - İstanbul

Kemik Sintigrafisi, Radyonüklid Tedavi, Genel Nükleer Tıp

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 23 Gürpınar  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Beylikdüzü Kolan Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No: 14  Şişli, İstanbul
Özel Şişli Kolan İnternational Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yavuz Sami Salihoğlu Hakkında

Yavuz Sami Salihoğlu Kimdir?

Uzm.Dr.Yavuz Sami SALİHOĞLU, SKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,  Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı'nda tamamlayıp Nükleer Tıp Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Yavuz Sami SALİHOĞLU, İstanbul'da bulunan Özel Şişli Kolan İnternational Hospital  ve Özel Beylikdüzü Kolan Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Salihoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Salihoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu Özel Beylikdüzü Kolan Hospital Özel Şişli Kolan İnternational Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu Nükleer Tıp, uzmanıdır. SSPE, Prp tedavisi, Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, Astım Hastalığı Ozon Tedavi, Enfeksiyon Ozon Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Kemik Sintigrafisi, Radyonüklid Tedavi, Genel Nükleer Tıp, Sintigrafik Tedaviler, Tiroid Sintigrafisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Salihoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yavuz Sami Salihoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Salihoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.