Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Kronik Böbrek Yetmezliği, Kawasaki Hastalığı, Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1  Selçuklu, Konya
Özel Medicana Konya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yasemin Yalnız Küçükçelik Hakkında

Yasemin Yalnız Küçükçelik Kimdir?

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Yasemin Yalnız Küçükçelik, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03 2005

Tecrübe: 16 yıl 3 ay

Deneyimler
 • Başkent Üniversitesi Konya Uygulama Ve Araştırma Merkezi
  03 2005 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kronik Böbrek Yetmezliği
 • Kawasaki Hastalığı
 • Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf)
 • Otozomal Resesif Polikistik Böbrek Hastalığı
 • Non Hodkin Lenfoma
Tedaviler
 • Apgar skoru
 • Çocuklarda egzema
 • Yenidoğan işitme taraması
 • Büyüme hormonu testi

Yasemin Yalnız Küçükçelik Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.1)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doğduğundan beri çocuğumu Yasemin Hanım'a götürüyorum.Çok iyi, güler yüzlü, hastalarıyla ilgili, teşhis ve tedavilerinde oldukça başarılı bir doktordur. Lüzümsuz antibiyotik tedavisi vermez .Konya'da güvenle gidebileceğiniz en iyi doktordur.Herkese tavsiye ederim. 04-07-2018

..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Konya'da gidebileceğiniz yegane doktorlardan birisidir yasemin hanım .öncelikle güler yüzlü ve ilgilidir. Oğlumun senelerdir çare bulamadığımız tekrarlayan bronşitine deva oldu. iyi ki böyle doktorlar var. 05-06-2018

alettin..�cı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocanın hem kendisi hem de sekreteri ilgisiz. Aslında genel olarak hastanenin tamamında bu ilgisizlik var. Her gittiğimizde ilk defa geliyormuşcasına muamele görüyorum. Geçmişte yapılan tetkikler ilaçları sistemden bakıp kontrol etmiyorlar. Her geldiğimizde "neyiniz vardı" sözüne artık gıcık oluyorum. 18-05-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Yalnız Küçükçelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Yalnız Küçükçelik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik Özel Medicana Konya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Apgar skoru, Çocuklarda egzema, Yenidoğan işitme taraması, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve Kronik Böbrek Yetmezliği, Kawasaki Hastalığı, Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Otozomal Resesif Polikistik Böbrek Hastalığı, Non Hodkin Lenfoma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Yalnız Küçükçelik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yasemin Yalnız Küçükçelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Yalnız Küçükçelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.