Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan, Sivas, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Sivas

Baş Ağrısı, Migren, EEG

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

M.Fethi Akyüz Cd. No:8  Merkez, Sivas
Medicana Sivas

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Yaşar Alpaslan Kimdir?

Uzm. Dr. Yaşar ALPASLAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Cumhuriyet Üniversitesi' Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2001 yılında Nöroloji Uzmanı olmuştur. 

Sivas İmranlı Sağlık Ocağı ve Sivas Numune Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Yaşar ALPASLAN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Sivas Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Alpaslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Alpaslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan Medicana Sivas bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Epilepsi testi, Karotis ultrasonu, Manyetik alan tedavisi (magnetoterapi), Mri değerlendirme, Otizm görüntüleme ve tanısı, Poligrafi, Polisomnografi, Aktimetre alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ağrısı, Migren, EEG, EMG (Elektromiyografi ), Vertigo (Baş Dönmesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Alpaslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Alpaslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.