Uzm. Dr. Veysel Ersoy

Genel Cerrahi - Mersin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Çiftçiler, 96004. Sk. No:4, 33240 Toroslar/Mersin  Mersin
Mersin Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Veysel Ersoy Hakkında

Veysel Ersoy Kimdir?

Uzm. Dr. Veysel Ersoy, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Veysel Ersoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Veysel Ersoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Veysel Ersoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Veysel Ersoy kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. V Ersoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Veysel Ersoy için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. V Ersoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Veysel Ersoy ile anlaşmalı?
Veysel Ersoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Veysel Ersoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Veysel Ersoy Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Veysel Ersoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Veysel Ersoy Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Veysel Ersoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Veysel Ersoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Veysel Ersoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. V Ersoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Veysel Ersoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. V Ersoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.