Uzm. Dr. Umut Koşan

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Balıkesir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mahkeme Mah., Hürriyet Cad. No:25, 10700 Burhaniye/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Burhanıye Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Umut Koşan Hakkında

Umut Koşan Kimdir?

Uzm. Dr. Umut Koşan, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Umut Koşan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.01.2012)

Umut Koşan Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

HAN..İR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bu tür yorumları genellikle hasta ve yakınları araştırır okur ve güven duymaya çalışırlar. Birçok ana babanın gönlünden geçen evladının okuyup doktor olması, yaşlılık ve hastalıklarında onun imkanlarından faydalanabilmek hayalidir. Doktorumuz bu boşluğu samimiyetle dolduran bir evlat, bir yeğen, bir kuzen, bir komşu evladı kadar yakın, samimi ve ilgili. bu yazdıklarım onun insani yanı, Hekimliğinin methini ise çok sık duymuştum.. bir yıldan fazla bir zamandır çekmekte olduğum ağrılarım için gittiğim Sevgili Doktorumun ilk seansından sonra kendimi çok sağlıklı hisseder bir haldeyim. kendisine şükranlarımı sunuyorum saygılarımla İlhan Demir 02-07-2021

�m..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyden Allah razı olsun çok ilgili konuya hakim ben bel rahatsızlığım dan dolayı gittim iki büklüm girdim direk gibi çıktım sağolsun 26-04-2021

at..�NCİKLİOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

İsini mukemmel yapan bir uzman Allah ondan razi olsun 15-11-2020

ahim..cay
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamdan allah razı olsun ordakı kışlada askerlik yapmıştım ayağımda platin vardı bilegimde allah bin kere razı olsun çok ilgili bir uzman doktor 08-09-2019

an..en
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dirseklerimdeki ağrılar için müracaat etmiştim. Hastaya olan ilgisi ve hastanın hastalığı hakkında teşhis ve tedavi çok iyi. Memnuniyet ve teşekkürlerimi sunarım... 02-03-2019

Kemal..�kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

hastaya ilgi saygı hizmet 5 yıldız 17-11-2018

at..�NCİKLİOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastasiyla diyologu ve ilgisi cok iyi biri cok memnun kaldim bilgi vermesi ve muayenede ilgisi muazzam tesekkur ederim 08-02-2018

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Umut Koşan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Umut Koşan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. U Koşan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Umut Koşan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. U Koşan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Umut Koşan ile anlaşmalı?
Umut Koşan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Umut Koşan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Umut Koşan Balikesır Burhanıye Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Umut Koşan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Umut Koşan Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Umut Koşan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Umut Koşan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Umut Koşan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. U Koşan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Umut Koşan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. U Koşan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.