Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek, İstanbul, Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek

Göz Hastalıkları - İstanbul

Alerjik Konjonktivit, Keratit, Piterjium (Gözde Et)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No: 41  Sultanbeyli, İstanbul
Dünya Göz Hastanesi- Sultanbeyli

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ufuk Cüvelek Kimdir?

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ufuk Cüvelek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. U Cüvelek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. U Cüvelek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek Dünya Göz Hastanesi- Sultanbeyli bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Retina laser fotokoagulasyonu, Prematüre retinopatisinde göz muayenesi, Retina dokalmanı düzeltimi, Botoks enjeksiyonu, Botulinum toksini tip b alanlarında hizmet veriyor ve Alerjik Konjonktivit, Keratit, Piterjium (Gözde Et), Auralı Göz Migreni, Astigmatizma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. U Cüvelek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ufuk Cüvelek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. U Cüvelek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.