Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz, İstanbul, Radyoloji

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz

Radyoloji - İstanbul

Meme Biyopsi, Biyopsi (Tiroid), Dijital Mamografi (FFDM)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Aksaray, Aksaray Caddesi, 34130 Fatih  Fatih, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Türkan İkizceli Uz Kimdir?

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkan İkizceli Uz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T İkizceli Uz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T İkizceli Uz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz Radyoloji, uzmanıdır. Tiroid iğne biyopsisi, Stent(koroner anjiyoplasti), Damarsal anomali tedavisi, Doppler ultrason, Karaciğer kanserleri alanlarında hizmet veriyor ve Meme Biyopsi, Biyopsi (Tiroid), Dijital Mamografi (FFDM), Meme Taramaları ve Kitle Tayinleri, Girişimsel Radyoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T İkizceli Uz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Türkan İkizceli Uz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T İkizceli Uz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.