Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Horlama, Alerjik Bronşit, Alerjik Rinit

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tuğçe Kasapoğlu Hürkal Hakkında

Tuğçe Kasapoğlu Hürkal Kimdir?

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal,  tıp eğitimini 1999 ile 2006 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı ve mezuniyetinin ardından 2006 ile 2007 yılları arasında Ankara Başkent Üniversitesi’nde Genel Cerrahi ana bilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmalarını sürdürdü. 2008 ile 2012 yılları arasında ise İstanbul Bilim Üniversitesi’nde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı. 2013 ile 2014 yılları arasında Mardin'de Midyat Devlet Hastanesi'nde çalıştı.

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal, 2015 yılından itibaren Ulus Liv Hospital’da Göğüs Hastalıkları uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tıbbi ilgi alanları arasında Pulmoner Vaskuler Hastalıklar, İnvaziv bronkoloji, Bronkoskopi, Akciğer Zarı Hastaklıkları(plevral hastalıklar),  Akciğer kanseri, Uyku, Alerji-Astım,Pulmoner Rehabilitasyon, Nefes Egzersizleri
ve Sigara Bırakma, Pulmoner emboli, Astım, KOAH, Kr. bronşit, Geçmeyen öksürük , Doğru nefes alma yöntemleri, Allerjık Rınıt, Saman nezlesi,  yer almaktadır.

Kendisi Türk Toraks Derneği, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği, Türk Akciğer Kanseri Derneği, Akademik Solunum Derneği, Akciğer Kanserleri Derneği üyesidir.

 

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ye..ndüz

Midyat Dev.hastanesinde çalışırken size muaneye gelmiştim.ilk defa hastalarına elinden geldiğince zaman ayıran ve o zamanı dolu dolu muhteşem tebessümuyle geçiren bir doktorla karşılaşmıştım. O gün size hayran kalmıştım b nimle ilgilenmekten fark etmediniz sanırım ve verdiğiniz ilaçları kullanıp muhakkak bir daha gelmemi istemistiniz. Maalesef araya uzun bir zaman geçtikten sonra gelebilmistim hastaneye ve sizin ayrıldığınız ıöğrenmiştim.aradan 7 yıl gibi bir zaman geçmesine rağmen bugün gördüğüm TV programında tereddüt etmeden tanıdım sizi..iyiki varsınız🙏🙏 meslek yaşantınızda basarilar 01-04-2020

an..an

Tşk ederim hocam iyi çalışmalar yardımcı oldunuz kolay gelsin. 09-01-2016

rahim..NÖZ

Sayın hocam buradan sorulara cevap vererek yardımcı olduğunuz için bu hizmetten faydalanan herkes adına size teşekkür ederim. 28-12-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciğerde leke

  Sayın doktorum 41 yaşındayım sigara kullanıyorum. 4 aydır süren hırıltı şikayeti nedeniyle bugün göğüs hastalıklarına gittim,muayenem ve solunum fonksiyon testim yapıldı , akciğer röntgenim çekildi,doktorum alerjik astımım olduğunu söyledi.akciğer rötgenimde sağ akciğerde küçük bir leke olduğunu söy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Akciğerde leke

  Sayın doktorum 41 yaşındayım sigara kullanıyorum. 4 aydır süren hırıltı şikayeti nedeniyle bugün göğüs hastalıklarına gittim,muayenem ve solunum fonksiyon testim yapıldı , akciğer röntgenim çekildi,doktorum alerjik astımım olduğunu söyledi.akciğer rötgenimde sağ akciğerde küçük bir leke olduğunu söy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Kasapoğlu Hürkal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Kasapoğlu Hürkal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuğçe Kasapoğlu Hürkal ile anlaşmalı?
Tuğçe Kasapoğlu Hürkal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Zurich Sigorta , Generali Sigorta )

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal Liv Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde), Ağır koah, Termoplasti, Venöz dupleks ultrasonografisi, Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Göğüs x-ray, Torasentez, Bronkoskopi, Transtorasik iğne aspirasyonu, Tüberkülin deri testi(tdt) alanlarında hizmet veriyor ve Horlama, Alerjik Bronşit, Alerjik Rinit, Allerjik Astım, Balgam hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Kasapoğlu Hürkal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tuğçe Kasapoğlu Hürkal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Kasapoğlu Hürkal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.