Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz, Ankara, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

amze..EN

Sanatoryum hastanesindeki tedavim palyatif bölümünde gerçekleştiriliyor. Kendisi de bu bölümün çok kıymetli bir uzmanı. Hem ilgi alaka bakımından hemde size yaklaşımları konusunda her zaman çok memnun kaldım.kendisine çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun inşallah 🤲🏼 01-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T İnal Cengiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T İnal Cengiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuba İnal Cengiz ile anlaşmalı?
Tuba İnal Cengiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T İnal Cengiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tuba İnal Cengiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T İnal Cengiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.