Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya, İstanbul, Dermatoloji

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya

Dermatoloji - İstanbul

Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea), Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Sivilceler

Takvim talep etDeğerlendir

Tevhide Bozkaya Hakkında

Tevhide Bozkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya, lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden başarıyla mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlayarak Cilt Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Düzce Devlet Hastanesi , Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Avrasya Hospital, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hospitalium Çamlıca Hastanesi gibi bir çok hastanede görev alan Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya İstanbulda bulunan özel muayenesinde hizmet vermektedir.

Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f..ak

Tevhide hocamıza arkadaş öneriyle gittim,4 yıldırbirçok hekime gittim sonuç alamadım yüzümde izler kalmaya başladı Doktor hanımın verdiği ilaçlar ile çok kısa sürede akne tedavisitedavi oluyorum ben hızlı sonuç almaya başladım tedavi sonrasındada yüzümde daha önce kalan sivilce izlerini doktor hanım tedavi edecek bu sevenden çok sevinçliyim ve umutluyum herkese tavsiye ederim 30-03-2020

ammet..sa

Dr.Tevhide Bozkayaya arkadaş tavsiyesiyle gittim yıllardır saç derisinde geçmeyen kabuklanmalar ve yaralarım vardır.Bir çok doktora gittim ama bir çözüm bulamadım Dr.Tevhide Bozkaya hocamız beni tedavi etti hastalığımın nedenini bularak ona yönelik tedavi verdi kısa sürede iyileştim kendisine çok teşekkür ederim herkeze tavsiye ederim 30-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Bozkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Bozkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya Dermatoloji, uzmanıdır. Sivilce izleri tedavisi, Ben Haritası, Geniş gözenek ve çukurların tedavisi, Deri hastalıkları tanı ve tedavisi, Sedef hastalığı, Saç tedavisi, Mantar hastalıkları, Mantar hastalıkları, Leke tedavisi, Leke tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea), Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Sivilceler, Saç tedavileri, Akne Vulgaris hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Bozkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tevhide Bozkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Bozkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.