Doktorun Adresi

Taner Şeker Hakkında

Taner Şeker Kimdir?

Uzm. Dr. Taner Şeker, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Taner Şeker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 21.01.2013)

Taner Şeker Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

giz ..ataş

Beni tekrar hayata donduren doktor 11-01-2016

giz ..ataş

Beni hayata tekrar doduren insan Cengiz Karataş gizerler ford 08-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Taner Şeker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Taner Şeker kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Şeker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Taner Şeker için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Şeker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Taner Şeker ile anlaşmalı?
Taner Şeker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Taner Şeker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Taner Şeker Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Taner Şeker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Taner Şeker Kardiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Taner Şeker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Taner Şeker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Taner Şeker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Şeker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Taner Şeker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Şeker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.