Uzm. Dr. Tahsin Atalar, Samsun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Tahsin Atalar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Samsun

SLE, Akciğer Hastalıkları, Dizanteri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Yenimahalle, Atakent Bulv. Cağaloğlu cADDESİ No:86, 55200 Atakum/Samsun  Atakum, Samsun
Özel Clinic A Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..neş

Merhaba bebeğim 3 aylık doğduğundan bu yana Tahsin beye götürüyorum. Çok tecrübeli ve hastalarına- ebeveynlerine empatiyle yaklaşan çok sempatik bir doktor. Her sorumuza açıklama getirip ayrıca tip kitaplarindan da doğruluyor bilgileri. Cok yenilikçi bir doktor. 08-11-2017

ek..

Çocuğumuzun beslenme bozukluğu vardı. Okula gidiyordu anaokuluna ama ne orada ne de evde hiçbir şekilde beslenmesini düzene sokamıyorduk. Hiçbir şeyi yemiyordu yediklerini çıkarıyordu kusuyordu. Kendimiz çözüm bulmaya çalıştık uzun bir süre ama daha sonra işin uzmanına gitmeye karar verdik. Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı tahsin atalar çocuğumuzla ilgilendikten sonra beslenmesi düzeldi. Şimdi yine tabii çok iyi durumda olmasa da beslenme konusunda biraz aşama kaydettik ve beslenmesini takip ediyor tahsin bey. Teşekkürler. 27-06-2017

u..

Merhabalar. Çocuğumuz yediği yemekten etkilenip hastalanmıştı. Hemen Samsun'da bulunan clinic a tıp merkezi'ne götürdük yakın olması sebebiyle. Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru uzm. dr. tahsin atalar ilgilendi çocuğumuzla. Biraz tedavi ve birkaç öneri verdikten sonra döndük. Daha sonra çocuğumuz iyileşti. Kendisinin burada etkisinin olduğunu düşünüyorum. Tecrübeli bir doktor. Çocuk hastalıkları konusunda iyi bir doktora benziyor. 07-03-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tahsin Atalar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tahsin Atalar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Atalar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tahsin Atalar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Atalar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tahsin Atalar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tahsin Atalar Özel Clinic A Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tahsin Atalar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tahsin Atalar Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Ergen hastalıkları, Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Tüberkülin deri testi(tdt), Büyüme hormonu testi, Aşı takibi, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocuklarda astım, Çocuklarda egzema, Enfeksiyon Tedavileri alanlarında hizmet veriyor ve SLE, Akciğer Hastalıkları, Dizanteri, Respiratuar Sinsityal Virüs Enfeksiyonu, Aort Kapağı Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Tahsin Atalar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tahsin Atalar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tahsin Atalar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Atalar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tahsin Atalar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Atalar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.