Uzm. Dr. Şule Bademli, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Şule Bademli

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Koah, Astım, Solunumsal rehabilitasyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Hakkı yeten cd. Terrace FULYA no:11/1  Beşiktaş, İstanbul
Ageless İnstitute

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Şule Bademli Kimdir?

Uzm. Dr. Şule BADEMLİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1977 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1986 yılında Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Akupunktur, Ozon, Kupa, Hacamat ve Mezoterapi,Hipnoz ve Bioenerji uygulamaları, Aroma Terapi, Şifalı Bitki ve Beslenme Eğitimi, Ses Müzik terapisi Eğitimi, Manuel Terapi eğitimi gibi bir çok eğitim ve kurs programını başarıyla tamamlamıştır.

Odtü Sağlık Merkezi'nde ve daha sonra Ankara'da çalışmalarını 17 yıl boyunca sürdürmüş olan Uzm. Dr. Şule BADEMLİ, mesleki çalışmalarına İstanbul Fulya'da bulunan Ageless İnstitute'de devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Şule Bademli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şule Bademli kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Bademli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şule Bademli için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Bademli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şule Bademli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şule Bademli Ageless İnstitute bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Şule Bademli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Şule Bademli Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Alerji Testi, Zatürre tanı ve tedavi, Tiroid kan testleri, Solunum yetmezliği, Solunum fonksiyon testleri, Sigara Bırakma Tedavisi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, KOAH tanı ve tedavisi, Astım Tanı ve Tedavisi, Amfizem alanlarında hizmet veriyor ve Koah, Astım, Solunumsal rehabilitasyon, Solunum Yolu Enfeksiyonları, Pnömoniler ve solunum sistemi enfeksiyonları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Şule Bademli için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şule Bademli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şule Bademli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Bademli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Şule Bademli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Bademli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.