Uzm. Dr. Soner Ozaner, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Uzm. Dr. Soner Ozaner

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Aile İçi İletişim Sorunları, Otizm, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Ümraniye, İstanbul
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Nakit Sgk Anlaşmalı

Soner Ozaner Hakkında

Soner Ozaner Kimdir?

Uzm. Dr. Soner Ozaner, İstanbul Üniversitesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzmanı olmuştur. 

Uzm. Dr. Soner Ozaner, mesleki çalışmalarına Üsküdar'da bulunan Özel Moodist Pskiyatri ve Nöroloji Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..AN

Çocuklarımla iletişim kurmakta en çok zorlandığım dönemlerde tavsiyeleri ve verdiği ilaçlarla çok yol aldık. Okulda ki başarıları, arkadaşlarıyla ilişkileri, öğretmenlere karşı tutumları düzeldi. Oğlumda ki dikkatini toparlayamama konusunda bize çok yardımcı oldu. Onunla her görüşme sonrası "Doğru yerdeyiz" rahatlığını yaşadık. Onu tanıyınca ne anlatmak istediğimi anlayacaksınız. Yumuşak ve sakin ses tonu bir çocuğun onu sevmesi için yeterde artar bile 14-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Soner Ozaner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Gelişimsel gerilik

  Hocam iyi günler size daha öncede yazmıştım benim 3 yaşında ikiz eşi bir oğlum var şimdiki gelişmeler nöroloji takibi var bütün filmler kan tahlilleri yapıldı şu an için bir sıkıntı çıkmadı testlerde. gözlük kullanıyor.yürüyor(yürümede geç oldu 20 aylık) ince-kaba motor becerileri yaşıtlarını yakala... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Soner Ozaner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gelişimsel gerilik

  Hocam iyi günler size daha öncede yazmıştım benim 3 yaşında ikiz eşi bir oğlum var şimdiki gelişmeler nöroloji takibi var bütün filmler kan tahlilleri yapıldı şu an için bir sıkıntı çıkmadı testlerde. gözlük kullanıyor.yürüyor(yürümede geç oldu 20 aylık) ince-kaba motor becerileri yaşıtlarını yakala... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Soner Ozaner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Soner Ozaner kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Ozaner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Soner Ozaner için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Ozaner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Soner Ozaner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Soner Ozaner Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Soner Ozaner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Soner Ozaner Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Cattell 2a zeka testi, Stanford binet zeka testi, Sanat terapisi, Dinamik psikoterapiler, Çocuk terapisi, Çocuk depresyon ölçekleri, Çocuk kaygı ölçekleri, Davranış bozuklukları, Çocuk depresyon ölçekleri, Depresyon tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile İçi İletişim Sorunları, Otizm, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Okulla İlişkili Sorunlar, Zor Ergenlik ve Aile İçi Çatışmalar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Soner Ozaner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Soner Ozaner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Soner Ozaner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Ozaner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Soner Ozaner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Ozaner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.