Uzm. Dr. Sinan Çomu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - İstanbul

Migren (Yarım Baş Ağrısı), Hareket Bozuklukları, Epilepsi (Sara)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Fecri Ebcioğlu Sokak 3/4 Yeşim Apt. 1 Levent  Beşiktaş, İstanbul
Zan Sağlık Hizmetleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sinan Çomu Hakkında

Sinan Çomu Kimdir?

Uzm. Dr. Sinan Çomu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Sinan Çomu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
İlgilendiği Hastalıklar
 • Migren (Yarım Baş Ağrısı)
 • Hareket Bozuklukları
 • Epilepsi (Sara)
 • Mental Retardasyon (Zeka Geriliği)
 • Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk)
Tedaviler
 • Apgar skoru
 • Büyüme hormonu testi
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Yenidoğan işitme taraması
 • Otizm görüntüleme ve tanısı

Sinan Çomu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 3.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ar..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sinan Bey ‘e oğlumun el titremesi için başvurduk . Kendisi son derece ilgili , sakin ve güven vericiydi . Muayeneden sonra bizi çok güzel bilgilendirdi ve izleyeceğimiz yolu ve nedenlerini çok iyi açıkladı. Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz. 01-06-2020

an..DIK
Zamanlama
İlgi
Ortam

Epilepsi teşhisi konulan kızımız için gereksiz yere ilaç kullanmamızı önledi. Daha sonra büyük kızımın rahatsızlığı ile ilgili muayenemizde de açıklamalarından ve yönlendirmelerinden memnun kaldık. Şatafatlı bir muayenehanesi yok, biraz ciddi ama işinin ehli. Bize göre çocuk nörolojisi konusunda en doğru uzman. Teşekkürler. 12-11-2019

in..ktür
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızımın nörolojik muayenesi için gittik Sinan Bey'e. Teknik olarak bir eksikliğini görmedim ama iletişiminde ciddi sorunları var. Çocuğa ve bize karşı tavırları çok sertti. Tavsiye etmem. 05-12-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sinan Çomu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sinan Çomu Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sinan Çomu Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sinan Çomu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Çomu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinan Çomu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Çomu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinan Çomu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sinan Çomu Zan Sağlık Hizmetleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sinan Çomu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sinan Çomu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Apgar skoru, Büyüme hormonu testi, Tüberkülin deri testi(tdt), Yenidoğan işitme taraması, Otizm görüntüleme ve tanısı alanlarında hizmet veriyor ve Migren (Yarım Baş Ağrısı), Hareket Bozuklukları, Epilepsi (Sara), Mental Retardasyon (Zeka Geriliği), Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sinan Çomu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sinan Çomu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinan Çomu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Çomu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sinan Çomu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Çomu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.